Theo Klein
  • Seřazeno od:
  • Top
  • nejnovějšího
  • nejlevnějšího
  • nejdražšího
Celkem 79 nabídek
  • 1/2
Akce
Novinka
+6
Dětská pokladna Theo Klein Shopping Center
od 94 Kč805 Kč
-88 %

Dětská pokladna Theo Klein Shopping Center

(83×)
Elektronická pokladna renomované německé firmy Klein. Sada obsahuje bankovky, mince a platební kartu. Má velmi dobře čitelný displej s kalkulačkou a funkčními…
> 5 kusů skladem
Akce
Novinka
+7
Dětský šicí stroj Theo Klein 7901
od 75 Kč540 Kč
-86 %

Dětský šicí stroj Theo Klein 7901

(64×)
Druh: šití Materiál: plast Rozměry [cm]: 19,5 x 12,5 x 20 Barva: bílá, černá, růžová Plastový kryt jehly
> 5 kusů skladem
Novinka
First minute
+5
Dětský vysavač Theo Klein 6812
od 83 Kč624 Kč
-87 %

Dětský vysavač Theo Klein 6812

(77×)
Druh: vysávání Minimální věk [roky]: 3 Barva: černo-bílá Materiál: plast Rozměry: 116 x 16 x 80 cm Hmotnost: 950 g  Potřebné baterie: 3 x R6-AA 
> 5 kusů skladem
Akce
Novinka
+6
Pokladna s příslušenstvím Theo Klein 9324
od 87 Kč720 Kč
-88 %

Pokladna s příslušenstvím Theo Klein 9324

(33×)
Druh: pokladny a peníze Materiál: plast Vydává zvuky: ano Funkce: může vážit zboží, skenovat, nahrávat ceny přes displej, správně sčítat a nakonec…
> 5 kusů skladem
Akce
First minute
+3
Pracovní sada Theo Klein 8537
od 75 Kč600 Kč
-88 %

Pracovní sada Theo Klein 8537

(64×)
Délka [cm]: 30 Šířka [cm]: 38 Výška [cm]: 10 Minimální věk [roky]: 3 Balení osahuje: helmu, rukavice, chrániče sluchu a brýle Tato hračka neposkytuje…
> 5 kusů skladem
Novinka
Sada dětského nářadí Theo Klein 8417 Bosch
519 Kč863 Kč
-40 %

Sada dětského nářadí Theo Klein 8417 Bosch

(13×)
Druh: sady Minimální věk [roky]: 3 36dílná sada Potřeba: 3 AA baterie; nejsou součástí
Poslední kus skladem
Novinka
Dětská pracovní sada Theo Klein 8535 Bosch
215 Kč358 Kč
-40 %

Dětská pracovní sada Theo Klein 8535 Bosch

(38×)
Počet balení (dle výrobce): 1 Nástroje a příslušenství bosch-design tvoří perfektní sadu vybavení pro malé řemeslníky a ženy Děti milují hry na hraní rolí…
Poslední kus skladem
Akce
First minute
+3
Dětský vysavač Theo Klein 6808 červený
od 75 Kč624 Kč
-88 %

Dětský vysavač Theo Klein 6808 červený

(21×)
Druh: vysávání Minimální věk [roky]: 3 Barva: červená Materiál: plast
> 5 kusů skladem
First minute
Ruční mixér Theo Klein 9240 Bosch | Bateriový mixér s…
od 89 Kč320 Kč
-72 %

Ruční mixér Theo Klein 9240 Bosch | Bateriový mixér s…

(6×)
Značka: Theo Klein. Barva: Bílá. Rozměry výrobku: 19 H x 7 Š x 12 V cm. Materiál: Plast. Zvláštnosti: Odnímatelná vřeteno, zarážka spínače, funkce vhodné pro…
> 5 kusů skladem
Akce
First minute
+5
Dětská pračka Theo Klein Miele
od 136 Kč864 Kč
-84 %

Dětská pračka Theo Klein Miele

(64×)
Napájení: baterie 3 ks x 1,5V R 14, C-size (nejsou součástí dodávky) Vhodné pro děti : 3+ Rozměry : 230 x 200 x 280 mm Možnost skutečného praní s vodou i…
> 5 kusů skladem
First minute
Hasičská stříkačka 2 ks Theo Klein 8932
od 219 Kč449 Kč
-51 %

Hasičská stříkačka 2 ks Theo Klein 8932

(45×)
Minimální věk [roky]: 3 Série: hasiči Materiál: umělá hmota Rozměry: 40 x 27,9 x 8 cm
> 5 kusů skladem
Novinka
First minute
Dětská sada nářadí Theo Klein zelená
od 439 Kč720 Kč
-39 %

Dětská sada nářadí Theo Klein zelená

(30×)
Barva: zelená, šedá Minimální věk [roky]: 3 Rozměry: 32 cm x 26 cm x 9 cm Závodní vůz rozložitelný na 10 dílů
3 kusy skladem
First minute
O třetinu levnější
+3
Dětský vysavač Theo Klein Miele 6863 červený
od 128 Kč888 Kč
-86 %

Dětský vysavač Theo Klein Miele 6863 červený

(23×)
Druh: hračka pro děti Počet balení (dle výrobce): 1 Minimální věk [roky]: 3 Materiál: plast Napájení: baterie 4 x R14-C 
> 5 kusů skladem
Novinka
First minute
+2
Dětský kávovar Theo Klein 9569
od 207 Kč454 Kč
-54 %

Dětský kávovar Theo Klein 9569

(66×)
Druh: kávovar na espresso  Délka [cm]: 13 Materiál: plast Šířka [cm]: 20 Výška [cm]: 24 Se zvuky
> 5 kusů skladem
First minute
O třetinu levnější
+2
Samoobslužná pokladna Theo Klein 7265 | Skener se světlem a…
od 98 Kč599 Kč
-84 %

Samoobslužná pokladna Theo Klein 7265 | Skener se světlem a…

(6×)
Značka: Theo Klein. Popis věkové skupiny: Dítě. Obsah balení: 1 x 7265. Počet kusů: 1. Minimální věk doporučený výrobcem: 36. Maximální věk doporučený…
5 kusů skladem
Novinka
First minute
Stavebnice Theo Klein 8647 s automobilem
od 399 Kč656 Kč
-39 %

Stavebnice Theo Klein 8647 s automobilem

(41×)
Šířka [cm]: 29 Výška [cm]: 39 Minimální věk [roky]: 3 BOSCH automobilová dílna s automobilem
5 kusů skladem
Novinka
First minute
Česací hlava Theo Klein Princess Coralie
od 335 Kč552 Kč
-39 %

Česací hlava Theo Klein Princess Coralie

(33×)
Materiál: plast Šířka [cm]: 13 Výška [cm]: 26 Minimální věk [roky]: 3
> 5 kusů skladem
First minute
Vše za 99 Kč
Kávovar Theo Klein 9510 Barista | S nádržkou na vodu a…
od 99 Kč196 Kč
-49 %

Kávovar Theo Klein 9510 Barista | S nádržkou na vodu a…

(8×)
Rozměry výrobku: 12 x 17 x 18,5 cm; 300 gramů. Doporučený věk výrobce: 36 měsíců - 12 let. Číslo modelu: 9510. Ukončená výroba (výrobce ukončil): Ne.…
5 kusů skladem
First minute
Dětský sušák na prádlo Theo Klein 6564
od 129 Kč468 Kč
-72 %

Dětský sušák na prádlo Theo Klein 6564

(45×)
Materiál: plast 27 cm x 63 cm x 50 cm Hračka pro děti od 3 let
> 5 kusů skladem
First minute
Theo Klein 7687 ruční vozík se sadou kbelíků I Robustní…
od 219 Kč432 Kč
-49 %

Theo Klein 7687 ruční vozík se sadou kbelíků I Robustní…

(10×)
Rozměry produktu: 68 x 21 x 23 cm; 696 gramů doporučený věk výrobce: 18 měsíců a starší. Číslo modelu: 7687. Model: 7687. Potřebná montáž: Ne. Potřebné…
Poslední 2 kusy skladem
First minute
Vše za 99 Kč
Sada mopů Theo Klein 6823 Vileda, s mopem, koštětem a…
od 99 Kč240 Kč
-59 %

Sada mopů Theo Klein 6823 Vileda, s mopem, koštětem a…

(4×)
Značka: Theo Klein. Věková skupina (popis): Dítě. Záruka: Zákonná. Doporučený maximální věk výrobce: 1188. Doporučený minimální věk výrobce: 36. Název sady:…
Poslední 2 kusy skladem
Novinka
First minute
+1
Autíčko značky Theo Klein 8630
od 215 Kč432 Kč
-50 %

Autíčko značky Theo Klein 8630

(41×)
Rozměry: 9,5 x 6 x 20,5 cm Minimální věk [roky]: 3 Určeno: pro chlapce Barva: multi
3 kusy skladem
First minute
Kadeřnický kufřík Theo Klein 5559 | Robustní kufřík s…
209 Kč408 Kč
-49 %

Kadeřnický kufřík Theo Klein 5559 | Robustní kufřík s…

(1×)
Značka: Theo Klein. Věková skupina (popis): 3 roky a více. Obsah balení: 1 x 5559. Počet balení: 1. Výrobcem doporučený minimální věk: 36. Výrobcem doporučený…
Poslední kus skladem
First minute
Megavýprodej
Hračka pro dívky Theo Klein hlava na česání
od 166 Kč936 Kč
-82 %

Hračka pro dívky Theo Klein hlava na česání

(9×)
Minimální věk [roky]: 3 27 cm vysoká kadeřnická hlava je perfektní pro začínající kadeřníky a vizážistky – dlouhé vlasy lze podle libosti kartáčovat, česat a…
4 kusy skladem
First minute
Čistím sklad
+1
Dětský kávovar Theo Klein Bosch 9543
od 119 Kč438 Kč
-73 %

Dětský kávovar Theo Klein Bosch 9543

(43×)
Druh: kávovar Minimální věk [roky]: 3 Se zvuky: ano Barva: vínová
> 5 kusů skladem
First minute
Dětská akuvrtačka Theo Klein Bosch mini 8567
od 109 Kč312 Kč
-65 %

Dětská akuvrtačka Theo Klein Bosch mini 8567

(99+)
Druh: vrtačka Minimální věk [roky]: 3 Rozměr balení: 23x21x6 cm Materiál: plast Potřebné baterie: 3 x R6-AA - nejsou součástí dodávky
> 5 kusů skladem
First minute
Theo Klein 6846 Vileda hračka vysavač s realistickým zvukem…
239 Kč455 Kč
-47 %

Theo Klein 6846 Vileda hračka vysavač s realistickým zvukem…

(5×)
Značka: Theo Klein. Věková skupina (popis): Dítě. Obsah balení: 1 x 6846. Počet kusů: 1. Počet balení: 1. Výrobcem doporučený minimální věk: 24. Výrobcem…
Poslední kus skladem
First minute
Dětská hračka vrtačka Theo Klein Bosch
od 109 Kč299 Kč
-64 %

Dětská hračka vrtačka Theo Klein Bosch

(33×)
Druh: vrtačka Materiál: plast Rozměry: 27x16x6 cm
Poslední 2 kusy skladem
First minute
O třetinu levnější
+1
Kadeřnická sada Theo Klein Braun Satin Hair
od 109 Kč315 Kč
-65 %

Kadeřnická sada Theo Klein Braun Satin Hair

(55×)
Dětská hračka Minimální věk [roky]: 3 Materiál: plast, kov Barva: multikolor Počet [ks]: 11 Potřebné baterie: 2 x R03-AAA - nejsou součástí dodávky
> 5 kusů skladem
First minute
Skoro za polovic
Dětská sada Theo Klein 9564
od 309 Kč600 Kč
-49 %

Dětská sada Theo Klein 9564

(46×)
Druh: kuchyňské spotřebiče Délka [cm]: 44 Materiál: plast Šířka [cm]: 13 Výška [cm]: 34 Minimální věk [roky]: 3
4 kusy skladem
Skoro za polovic
Úhlová bruska pro děti Theo Klein 8426
od 149 Kč355 Kč
-58 %

Úhlová bruska pro děti Theo Klein 8426

(40×)
Minimální věk [roky]: 3 Materiál: plast Potřebné baterie: 3 x R6-AA – nejsou součástí dodávky Rozměry: 25 cm x 8 cm x 17 cm
> 5 kusů skladem
279 Kč485 Kč
-42 %

Sada nářadí Theo Klein 8395 Bosch Grand Prix

(47×)
Rozměr: 32 x 26 x 9 cm Plast Obsahuje i model auta
Poslední kus skladem
O třetinu levnější
Vysavač Theo Klein 6832 Miele Triflex | Interaktivní a…
od 349 Kč630 Kč
-45 %

Vysavač Theo Klein 6832 Miele Triflex | Interaktivní a…

(5×)
Značka: Theo Klein. Věková skupina (popis): 3 roky a více. Další informace o značce: Miele. Záruka: Zákonná. Doporučený maximální věk výrobce: 1188. Doporučený…
4 kusy skladem
First minute
Čistím sklad
Hasičské vybavení Theo Klein 8984
od 199 Kč672 Kč
-70 %

Hasičské vybavení Theo Klein 8984

(24×)
Délka [cm]: 11 Počet balení (dle výrobce): 1 Šířka [cm]: 4 Výška [cm]: 10
> 5 kusů skladem
O třetinu levnější
Tyčový mixér Theo Klein 9246 Bosch | Replika bezpečná pro…
189 Kč300 Kč
-37 %

Tyčový mixér Theo Klein 9246 Bosch | Replika bezpečná pro…

(5×)
Značka: Theo Klein. Barva: Vícebarevná. Zvláštnosti: Rotující nože, Odnímatelná mixovací hlava, Odměrka součástí balení, Design bezpečný pro děti. Rozměry…
Poslední kus skladem
First minute
Vše za 99 Kč
+1
Policejní plácačka Theo Klein 8858
od 69 Kč264 Kč
-74 %

Policejní plácačka Theo Klein 8858

(28×)
Počet balení (dle výrobce): 1 Minimální věk [roky]: 3 3.5 x 29 x 16 cm; 150 gramy Bliká
> 5 kusů skladem
First minute
Lesní helma Theo Klein 8199 Bosch, nastavitelná hračková…
od 299 Kč547 Kč
-45 %

Lesní helma Theo Klein 8199 Bosch, nastavitelná hračková…

(6×)
Rozměry výrobku: 31 x 17,5 x 21 cm; 390 gramů. Doporučený věk výrobce: 3 roky a starší. Číslo modelu: 8199. Model: 8199. Nutná montáž: Ne. Nutné baterie: Ne.…
3 kusy skladem
First minute
Skoro za polovic
Interaktivní hračka Theo Klein 7276 PoS terminál a chytré…
od 239 Kč612 Kč
-61 %

Interaktivní hračka Theo Klein 7276 PoS terminál a chytré…

(4×)
Značka: Theo Klein. Popis věkové skupiny: Dítě. Záruka: Zákonná. Doporučený maximální věk výrobce: 1188. Doporučený minimální věk výrobce: 36. Název sady:…
3 kusy skladem
First minute
Vše za 99 Kč
Lékařský kufřík Theo Klein s příslušenstvím
od 79 Kč216 Kč
-63 %

Lékařský kufřík Theo Klein s příslušenstvím

(58×)
Minimální věk [roky]: 3 Váha: 381 g Rozměry: 11 x 19 x 24 cm Dodává se s následujícím příslušenstvím: stetoskop, teploměr, stříkačka a mnohem více…
4 kusy skladem
First minute
Vše za 99 Kč
Doktorský kufřík Theo Klein
od 89 Kč240 Kč
-63 %

Doktorský kufřík Theo Klein

(33×)
Minimální věk [roky]: 3 Obsahuje teploměr, doktroské kladívko, zrcátko, stetoskop a další
> 5 kusů skladem
First minute
Topinkovač Theo Klein 9210 Bosch s funkcí mechanického…
169 Kč347 Kč
-51 %

Topinkovač Theo Klein 9210 Bosch s funkcí mechanického…

(4×)
Značka: Theo Klein. Věková skupina (popis): Dítě. Záruka: Zákonná. Doporučený maximální věk výrobce: 1188. Počet balení: 1. Doporučený minimální věk výrobce:…
Poslední kus skladem
First minute
Policejní sada Theo Klein 8860
od 59 Kč240 Kč
-75 %

Policejní sada Theo Klein 8860

(11×)
Délka [cm]: 3 Šířka [cm]: 12 Vydává zvuky: ne Výška [cm]: 20 Minimální věk [roky]: 3
Poslední 2 kusy skladem
First minute
Holičská sada Theo Klein 5838 Braun | Ledvinka s mnoha…
od 189 Kč575 Kč
-67 %

Holičská sada Theo Klein 5838 Braun | Ledvinka s mnoha…

(4×)
Rozměry výrobku: 15 x 8 x 15 cm; 200 gramů. Baterie: Je vyžadována 1 baterie AA. Doporučený věk výrobce: 3 roky a starší. Číslo modelu: 5838. Vzdělávací cíl:…
Poslední 2 kusy skladem
O třetinu levnější
Skoro za polovic
Dětská stavebnice Theo Klein Mini 8497
od 479 Kč916 Kč
-48 %

Dětská stavebnice Theo Klein Mini 8497

(37×)
Materiál: plast Vyžaduje 2 AAA baterie Sada 107 kusů umožňuje stavět různá vozidla Obsahují plány na konstrukci 11 různých modelů Zahrnuje…
5 kusů skladem
O třetinu levnější
Garáž Theo Klein 2813 Bosch Service
579 Kč880 Kč
-34 %

Garáž Theo Klein 2813 Bosch Service

(67×)
Typ: budovy Délka [cm]: 55 Počet balení (dle výrobce): 1 Šířka [cm]: 55 Výška [cm]: 85 Minimální věk [roky]: 3 Materiál: plast 5 úrovní…
Poslední kus skladem
329 Kč552 Kč
-40 %
Poslední kus skladem
od 189 Kč408 Kč
-54 %

Dětská motorová pila Theo Klein 8399

(67×)
Značka: Theo Kein Druh: pila Minimální věk [roky]: 3 Rozměry: 39.5 x 13 x 14 cm Napájení: 3x AA Se světelnými a zvukovými efekty
Poslední 2 kusy skladem
First minute
O třetinu levnější
+1
Dětský kávovar Theo Klein 9231 šedý
od 279 Kč692 Kč
-60 %

Dětský kávovar Theo Klein 9231 šedý

(5×)
Délka [cm]: 30 Materiál: plast Šířka [cm]: 16 Výška [cm]: 20
> 5 kusů skladem
OdKarla.cz

Theo Klein bazar

Této sekci říkám zjednodušeně Theo Klein bazar, protože na této stránce naleznete kompletní nabídku bazarových produktů značky Theo Klein.
Nenašli zboží, které jste hledali?
Nebuďte smutní a nevěšte hlavu. Pamatujte, že denně přidávám okolo 500 - 1.000 nový položek a nejen proto se vyplatí moji nabídku pravidelně sledovat. Pokud chcete být v obraze a prohlédnout si veškeré zboží (bez ohledu na značku Theo Klein), které jsem právě přidal do své nabídky, mrkněte do sekce "Nově v nabídce". Odkaz na "Nově v nabídce" naleznete vždy na hlavní stránce mého online bazaru, hledejte červené tlačítko „Zobrazit vše“.