Tecnica


Seřazeno dle Karla
Celkem 3 produktů
  • Seřazeno:
  • dle Karla
  • od nejnovějšího
  • od nejlevnějšího
  • od nejdražšího

Lyžařské boty Tecnica Icon DP

Barva: šedo-hnědá Nošené, funkční, velikost [eu]: 44,5, používáno, délka vnitřní stélky [cm]: 27,5, detailní stav: odřené, znečištěné

Lyžařské boty Tecnica pánské

Určení: pánské Zboží je v poměrně dobrém stavu. na mnoha místech poškrábáno. velikost: 44 (neodpovídá stélce), délka stélky: 25,5 cm.

Výprodej
Lyžařské boty Tecnica Rival X5 šedé

Lyžařské boty Tecnica Rival X5 šedé

Určení: pánské, délka boty do vázání: 284 mm, entry fix: 230 - 24… Používané: ano, detailní stav: odřené a místy ušpiněné, jinak bez poškození, délka stélky [cm]: 235…

OdKarla.cz

Tecnica bazar

Této sekci říkám zjednodušeně Tecnica bazar, protože na této stránce naleznete kompletní nabídku bazarových produktů značky Tecnica.
Nenašli zboží, které jste hledali?
Nebuďte smutní a nevěšte hlavu. Pamatujte, že denně přidávám okolo 500 - 1.000 nový položek a nejen proto se vyplatí moji nabídku pravidelně sledovat. Pokud chcete být v obraze a prohlédnout si veškeré zboží (bez ohledu na značku Tecnica), které jsem právě přidal do své nabídky, mrkněte do sekce "Nově v nabídce". Odkaz na "Nově v nabídce" naleznete vždy na hlavní stránce mého online bazaru, hledejte červené tlačítko „Zobrazit vše“.