TCT19040T Saxton TCT kotouč do kotoučové pily 190 mm x 30 mm otvor x 40 zubů kompatibilní s Bosch,
  • Značka: Saxton Blades
Materiál: Dřevo. Značka: Saxton Blades. Rozměry výrobku: 19D x 3Š cm. Barva: Stříbrná. Počet zubů: 40. Styl: Průmyslový. Tloušťka výrobku: 2,4 mm. Mezinárodní obchodní identifikační číslo: 05060268369818. Číslo modelu: TCT19040T. Číslo výrobku: TCT19040T. Země původu: Čína. Výrobce: Saxton Trading. Rozměry výrobku D x Š: 19D x 3Š cm. Tloušťka výrobku: 2,4 mm. Styl: Průmyslový. Vhodný materiál: Dřevo.
  • EAN: 5060268369818
  • ASIN: B079S716L1
Je Saxton Blades vaše oblíbená značka?
Dům a zahrada Saxton Blades
Dílna Saxton Blades
Ruční nářadí Saxton Blades
Ruční pily Saxton Blades
Pokud jste si stále nevybrali, podívejte se na všechny produkty z kategorie Ruční pily bazar.
 Našli jste v ceně nebo popisu chybu?
Cena dopravy
Potřebuji poradit
100 %
Jiřina Hájková
před 1 dnem
100 %
LK94
před 2 dny
Výborná komunikace s prodejcem, spolehlivost, vstřícnost, ochota a rychlé jednání, ráda doporučuji!
100 %
Ověřený zákazník
před 2 dny
  • Vše přesně odpovídalo fotkám inzerovaného zoží.
100 %
Ověřený zákazník
  • Nemám co bych napsal
100 %
před 3 dny
  • levný
  • popis odpovídá skutečnosti
  • velký výběr věcí
  • nějaké věci jinde neseženete
  • na dobírku jde zaslat jen 10 ks zboží
100 %
Miloš
před 5 dny
  • uživatelsky přívětivý eshop, solidní a rychlé jednání
  • nic
100 %
před 1 týdnem
Výborné služby !!!
100 %
před 1 týdnem
  • supr obchod
100 %
Jan
  • Všemožné druhy zboží, stav odpovídá popisu a luxusní ceny.
Rychlá komunikace, perfektní zabalení, nízká cena poštovného, rychlé doručení.
100 %