Popis zboží: Druh svítidla: reflektor Hloubka [cm]: 11.5 Materiál: plast Model: BATPAR-18 Patice: bez Podporovaný standard: bez Stmívatelné: Ne Šířka [cm]: 5 Výkon [W]: 18 Výška [cm]: 11.5 Dobíjecí mini LED PAR světlo QTX, výkonné 12 x 1,5W LED a výdrž baterie až 6 hodin na jedno nabití ... zobrazit více