Lehoo Castle
- Seřazeno od:
- Top
- nejnovějšího
- nejlevnějšího
- nejdražšího
Celkem 32 nabídek
- 1/1
-41 %
Dětský příbor Lehoo Castle pro dívky
Značka: Lehoo Castle. Množství: 6. Materiál: ABS, nerezová ocel. Barva: Růžová. Pokyny pro péči o výrobek: Pouze ruční mytí. Doporučené použití: Kempování,…
Poslední kus skladem
-39 %
Zámek Lehoo, hudební nástroje pro děti
Rozměry produktu: 32 x 22 x 5,5 cm; 900 gramů doporučený věk výrobce: 18 měsíců - 5 let. Číslo modelu: MI-001. Model: MI-001. Potřebné baterie: Ne. Včetně…
Poslední 2 kusy skladem
-50 %
Lehoo Castle Toys Dětské hudební nástroje Dřevěné hračky…
Rozměry výrobku: 32 x 22 x 5,5 cm; 940 gramů. Doporučený věk výrobce: 18 měsíců a starší. Číslo modelu: MI-002. Vzdělávací cíl: Raná hudební výchova a…
3 kusy skladem
-40 %
Sada dětského nářadí Lehoo Castle TT-009
Hračka od 3 4 5 let, dětský kufr na nářadí s nářadím motorická hračka dřevěná hračka šroubovák Busy Board
Poslední 2 kusy skladem
-68 %
Interaktivní hračka Lehoo Castle želva
Druh: hračka Materiál: plast, silikon Zvukové efekty, světelné efekty, pohyb hračky na kolečkách Časovač Provoz na baterie (nejsou součástí)
> 5 kusů skladem
-47 %
Dětská hračka Lehoo Castle Montessori pro věk 1+, dárek pro…
Značka: Lehoo Castle. Věková skupina (popis): 1-3 roky. Záruka: Nevztahuje se. Doporučený maximální věk výrobce: 36,0 let. Doporučený minimální věk výrobce:…
Poslední kus skladem
-58 %
Montessori hračka Lehoo Castle pro věk 1+, hra s kladivem,…
Značka: Lehoo Castle. Věková skupina (popis): 1-3 roky. Doporučený maximální věk výrobce: 36,0 let. Doporučený minimální věk výrobce: 18,0 let. Název sady:…
Poslední 2 kusy skladem
-46 %
Dřevěná Montessori dětská bicí souprava Lehoo Castle pro…
Značka: Lehoo Castle. Věková skupina (popis): Batole. Hudební nástroj: Činely, Zvonek, Guiro, Kastaněty, Maracas, Tamburína, Zvonkohra, Xylofon. UPC:…
Poslední 2 kusy skladem
-47 %
Sada dětského nářadí Lehoo Castle TT-003
Druh: sady Minimální věk [roky]: 3 Materiál: plast Barva: vícebarevné
> 5 kusů skladem
-51 %
Lehoo Castle auto na dálkové ovládání pro 2leté děti,…
Značka: Lehoo Castle. Věková skupina (popis): Dítě. Název modelu: RC-018. Baterie součástí balení: Ano. Součásti balení: Dálkové ovládání. Počet kusů: 1.…
4 kusy skladem
-43 %
Dálkově ovládané auto Lehoo Castle pro věk 2 a více let,…
Značka: Lehoo Castle. Věková skupina (popis): Dítě. Název modelu: Bagr na dálkové ovládání. Obsah balení: Ne. Součásti balení: 1 x Bagr na dálkové ovládání,…
Poslední kus skladem
-44 %
Vodní pistole Lehoo Castle pro děti, 12dílná sada mini…
Popis věkové skupiny: Dítě. Cílová skupina: Unisex. Značka: Lehoo Castle. Doporučený minimální věk výrobce: 36 let. Doporučený maximální věk výrobce: 144 let.…
Poslední kus skladem
-44 %
Dětské bezpečnostní vodítko Lehoo Castle, 1,5 m, růžové
Rozměry balení: 15,2 x 14,1 x 3,9 cm; 110 gramů. Ukončená položka (výroba ukončena výrobcem): Ne. Barva: Růžová. Složení materiálu: Bavlna. Speciální…
Poslední kus skladem
-33 %
Dětská bicí souprava Lehoo Castle
Vše v jednom Hudební dobrodružství: Podpora kreativity s 8 nástroji v jednom! Vaše batole bude milovat objevování rytmu a melodie na dřevěném xylofonu, 2…
Poslední kus skladem
-40 %
Elektrický terč Lehoo Castle
Rozměry produktu: 41 x 11 x 6.5 cm Vydává zvuky: ano Značka: Lehoo Materiál: plast
Poslední 2 kusy skladem
-42 %
Lehoo Castle Dětské příbory, 6dílné Dětské příbory Nerez,…
Číslo modelu: CS-3606. Rozměry produktu: 2,5 x 2,3 x 17,5 cm; 50 gramů: stavební vozidlo. Typ materiálu: nerezová ocel, plast. Návod na údržbu: Pouze ruční…
Poslední kus skladem
-60 %
Sada dětského nářadí Lehoo Castle
Materiál: plast Barva: žlutá, černá Provoz na baterie Vhodné od 2 let
> 5 kusů skladem
-64 %
Dětská sada nářadí Lehoo Castle pro chlapce 2, 3 a 4 roky,…
Rozměry výrobku: 27 x 7,99 x 32 cm; 800 gramů. Doporučený věk výrobce: 36 měsíců - 6 let. Číslo modelu: TT-007. Vzdělávací cíl: Koordinace ruka-oko, rozvoj…
> 5 kusů skladem
-46 %
Dětské bezpečnostní vodítko Lehoo Castle, 1,5 m, fialové
Velikost: 1,5 metru. Barva: Fialová. Značka: Lehoo Castle. Materiál: Bavlna, PU, pevná nerezová ocel. Typ zapínání: Suchý zip. Počet balení: 1. Počet jednotek:…
Poslední kus skladem
-49 %
Lehoo Castle auto na dálkové ovládání od 3 let, hračka…
Rozměry produktu: 10,92 x 10,41 x 14,73 cm; 331 gramů Baterie: 1 lithium-iontová baterie (součástí balení) doporučený věk: 18 měsíců - 3 roky. Číslo modelu:…
3 kusy skladem
-50 %
Dětské příbory Lehoo Castle, 6 kusů dětské příbory od 1…
Číslo modelu: CS-3606. Rozměry produktu: 17,78 x 15,24 x 2,03 cm; 50 gramů Ukončená položka (výroba ukončena výrobcem): No. Barva: Fialová. Typ materiálu:…
Poslední kus skladem
-51 %
Sada dětského nářadí Lehoo Castle 29 ks
Druh: sady Naše sada nářadí pro děti obsahuje dřevěný pracovní stůl (20,5 x 12,5 x 11 cm), kladivo, šroubovák, klíče, dřevěné bloky, ozubená kola, šrouby,…
3 kusy skladem
-63 %
Dětské příbory Lehoo Castle, 6 kusů dětské příbory od 1…
Číslo modelu: CS-3606. Rozměry produktu: 18 x 2 x 15 cm; 50 gramů Typ látky: Nerezová ocel + plast. Barva: růžová. Typ materiálu: Nerezová ocel + plast. Návod…
Poslední 2 kusy skladem
-40 %
Hračky Lehoo Castle pro holčičky od 1 roku, Montessori…
Značka: Lehoo Castle. Název modelu: CRT-001-U. Věková skupina (popis): Batole. Součástí balení: 1 x Dřevěná mramorová běhací dráha, 4 x Kolečka. Doporučený…
Poslední 2 kusy skladem
-60 %
Dětská hračka Lehoo Castle pro věk 1+, Montessori hračka…
Značka: Lehoo Castle. Název modelu: BCT-017. Věková skupina (popis): Kojenec. Součásti sady: Skluzavka s dinosaurem x 1, Auta x 4. Doporučený maximální věk…
> 5 kusů skladem
-36 %
Dětské kuchyňské doplňky Lehoo Castle, Dřevěné hrací…
Značka: Lehoo Castle. Popis věkové skupiny: 3-8 let. Součástí balení: Croissant/Papriky/Zelenina/Cibule, Prkénko na krájení/Nůž/Dřevo na palivo/Preclíkový…
Poslední kus skladem
-72 %
Terč pro Nerf Lehoo Castle ST-001-EU
Jazyk: anglický Šířka [cm]: 18 Typ: jiné Vydává zvuky: ne Výška [cm]: 25
> 5 kusů skladem
-77 %
Lehoo Castle auto na dálkové ovládání pro děti, hračka…
Rozměry produktu: 10 x 11 x 14 cm; 310 gramů Baterie: 2 baterie AA (součástí balení).. Doporučený věk výrobce: 18 měsíců - 3 roky. Číslo modelu: LY-009. Model:…
> 5 kusů skladem
-55 %
Nerf pistole Lehoo Castle s terčem
Jazyk: anglický Vydává zvuky: ano Svítí
Poslední kus skladem
-40 %
Dětský toaletní stolek s motivem hradu Lehoo pro dívky ve…
Značka: Lehoo Castle. Věková skupina (popis): 3+ roky. Záruka: 1 rok záruka výrobce. Doporučený maximální věk výrobce: 36 let. Doporučený minimální věk…
Poslední kus skladem
-66 %
Lehoo Castle auto na dálkové ovládání pro věk 3 a více let,…
Rozměry výrobku: 10 x 14 x 30 cm; 699 gramů. Baterie: Vyžadují 2 baterie AA. Doporučený věk výrobce: 36 měsíců - 8 let. Číslo modelu: RC-019. Vzdělávací cíl:…
3 kusy skladem
-77 %
Hračky do koupele Lehoo Castle, bublinkovač do vany, hračky…
Rozměry výrobku: 16 x 22 x 9,1 cm; 470 gramů. Doporučený věk výrobce: 18 měsíců a více. Číslo modelu: BT-006. Vzdělávací cíl: Rozvoj senzorických a motorických…
3 kusy skladem