Iris Ohyama
- Seřazeno od:
- Top
- nejnovějšího
- nejlevnějšího
- nejdražšího
Celkem 21 nabídek
- 1/1
-49 %
Zásuvkový box Iris Ohyama s kolečky
Barva: šedá, čirá Materiál: Plast Značka: Iris Ohyama 4 hluboké zásuvky Rozměry: 40H x 29Š x 85,5V cm Model: 105093
Poslední kus skladem
-54 %
Úložný box Iris Ohyama 104916 6 ks 30 l
Hloubka [cm]: 35.5 Materiál: plast Šířka [cm]: 42 Výška [cm]: 26.5 6 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží Objem: 30 l
Poslední kus skladem
-48 %
Zásuvkový box Iris Ohyama 104486
Model: 104486 Materiál: plast Barva: černá, bílá Rozměry: 40 x 29 x 76 cm Hmotnost: 2,92 kg Počet zásuvek: 5
Poslední kus skladem
-48 %
Vzduchotěsný plastový úložný box Iris Ohyama
4 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží Rozměr : D37 x Š58 x V29 cm - Tento produkt je 100% vyroben v Evropě v továrně v Lieusaint ve Francii Objem…
Poslední kus skladem
-44 %
Ramínka Iris Ohyama, černá, 50 kusů
Barva: černá Materiál: plast Rozměr: 38,9 x 20,9cm 50ks- přesné množství ověřte ve stavu zboží
Poslední 2 kusy skladem
-52 %
Zásuvkový box Iris Ohyama 104599
Hloubka [cm]: 19.1 Materiál: plast Šířka [cm]: 25.8 Výška [cm]: 22 Počet ks: 2 - přesné množství ověřte ve stavu zboží Box obsahuje 3 zásuvky Objem…
Poslední kus skladem
-41 %
Iris Ohyama, Přenosná úložná krabice z průhledného plastu s…
Rozměry produktu: 38,8 x 36,5 x 17,2 cm; 1,03 kilogramu. Hmotnost produktu: 1030 gramů. Potřebné baterie: Ne. Součástí balení: Krabice, víčka. ASIN:…
Poslední kus skladem
-51 %
Úložné boxy Iris Ohyama 70 l
3 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží Vnější: Š39 x H59 x V38 cm, Vnitřní: Š32,5 x H51,5 x V35,5 cm Objem jedné krabice je 70 litrů Víko má…
Poslední kus skladem
-46 %
Stolní ventilátor Iris Ohyama PCF-HD-18N
Stolní ventilátor Iris Ohyama PCF-HD-18N Barva: bílá 3 rychlostní stupně 6stupňově nastavitelný sklon hlavy Napájení ze sítě Napájecí kabel…
Poslední kus skladem
-51 %
Úložný box Iris Ohyama, 4 ks
4 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží Hloubka [cm]: 39 Materiál: plast Šířka [cm]: 59 Výška [cm]: 29 Barva: černá
Poslední kus skladem
-47 %
Iris Ohyama Vzduchotěsná krabička na krmivo pro psy…
Rozměry produktu: 12,6L x 28,1W x 32,1V cm. Doporučené použití produktu: Krmivo pro domácí zvířata. Speciální funkce: Stohovatelné, vzduchotěsné, lehké. Typ…
Poslední kus skladem
-28 %
Stolní ventilátor Iris Ohyama Woozoo
Woozoo se 3 stupni výkonu foukání vzduchu a ultratichým režimem, který umožňuje použití ve dne i v noci. Spirálovitě rozptýlený proud vzduchu podporuje lepší…
Poslední kus skladem
-51 %
Úložný box Iris Ohyama 104976 4 ks
Model: 104976 Materiál: polypropylen Barva: černá Rozměry: 62 x 44 x 35 cm Hmotnost: 10,3 kg Objem: 68 l 4 ks – Přesné množství ověřte ve stavu…
Poslední kus skladem
-50 %
Iris Ohyama, Plastová úložná věž, 3 malé zásuvky, sada 2…
Rozměry výrobku: 21,3 x 17,1 x 17,5 cm; 6 gramů. Hmotnost výrobku: 6 gramů. Nutná montáž: Ne. Množství: 2. Potřebné baterie: Ne. Obsah balení: Žádné součásti.…
Poslední kus skladem
-46 %
Krabička na fotografie Iris Ohyama s 16 vnitřními…
Značka: Iris Ohyama. Barva: Průhledná. Materiál: Polypropylen. Speciální vlastnosti: Vestavěná rukojeť, odnímatelný tác, stohovatelný, prachotěsný, přenosný.…
Poslední kus skladem
-39 %
Zásuvkové boxy Iris Ohyama 104600
Hloubka [cm]: 22 Materiál: plast Šířka [cm]: 19.1 Výška [cm]: 25.8 Objem: 1,5 l Počet zásuvek na jednom boxu: 4 Počet kusů: 2
Poslední kus skladem
-52 %
Iris Ohyama, Víceúčelový úložný box, 11 l, 3 kusy, snadné…
Značka: Iris Ohyama. Barva: Průhledná. Materiál: Plast. Zvláštní vlastnosti: Lehký. Styl: Průmyslový. Rozměry položky D x Š x V: 39,5 D x 26,5 Š x 16 V cm.…
Poslední kus skladem
-63 %
Iris Ohyama, 6dílná sada 5 l, plastové úložné koše,…
Značka: Iris Ohyama. Barva: Černá. Materiál: Polypropylen. Zvláštní vlastnosti: Stohovatelné. Styl: Moderní. Rozměry položky D x Š x V: 21,5 D x 28,5 Š x 10,5…
Poslední kus skladem
-61 %
Zásuvková jednotka na stůl Iris Ohyama, 4 mělké zásuvky,…
Rozměry výrobku: 26 x 19 x 22 cm; 740 gramů. Nutná montáž: Počet kusů. Množství: 1. Potřebné baterie: Počet. Součástí balení: 1 x úložná věž. Číslo modelu:…
Poslední kus skladem
-66 %
Zásuvková jednotka Iris Ohyama na stůl, 3 mělké zásuvky,…
Rozměry výrobku: 26 x 19 x 22 cm; 950 gramů. Nutná montáž: Počet kusů. Množství: 1. Potřebné baterie: Počet. Součástí balení: Iris Ohyama, Plastová úložná věž…
Poslední kus skladem
-61 %
Iris Ohyama Univerzální úložné boxy, 2 l, sada 20 kusů,…
Značka: Iris Ohyama. Číslo modelu: 104722. Barva: Průhledná/Mrazivá. Rozměry výrobku: 78,7 x 47,2 x 7,5 cm; 2 kg. Objem: 30 litrů. Materiál: Polypropylen.…
Poslední kus skladem