Golden Interstar


Seřazeno dle Karla
Celkem 3 produktů
  • Seřazeno:
  • dle Karla
  • od nejnovějšího
  • od nejlevnějšího
  • od nejdražšího

Set-top-box Golden Interstar DVB-T8100 Prem.

Počet tunerů: 1, model: dvb-t8100 premium, požadované vlastnosti:… Používáno, součástí balení dálkové ovládání: ano, funkční, bez poškození

DVB-T přijímač Golden Interstar DVB-T8100

Kompatibilní se standardem ets 300 774, dodržuje specifikace dvb-t/m… Používáno, funkční, mírně poškrábané, vybledlé, součástí balení: dálkový ovladač

Satelitní přijímač Golden Interstar GI-TS 84

Model: gi-ts 84 ci pvr-x Funkční. příjem satelitního signálu netestován. krytka před čtečkou karet ulomena a nouzově přichycena lepící páskou.

OdKarla.cz

Golden Interstar bazar

Této sekci říkám zjednodušeně Golden Interstar bazar, protože na této stránce naleznete kompletní nabídku bazarových produktů značky Golden Interstar.
Nenašli zboží, které jste hledali?
Nebuďte smutní a nevěšte hlavu. Pamatujte, že denně přidávám okolo 500 - 1.000 nový položek a nejen proto se vyplatí moji nabídku pravidelně sledovat. Pokud chcete být v obraze a prohlédnout si veškeré zboží (bez ohledu na značku Golden Interstar), které jsem právě přidal do své nabídky, mrkněte do sekce "Nově v nabídce". Odkaz na "Nově v nabídce" naleznete vždy na hlavní stránce mého online bazaru, hledejte červené tlačítko „Zobrazit vše“.