GD GOOD.designs
  • Seřazeno od:
  • Top
  • nejnovějšího
  • nejlevnějšího
  • nejdražšího
Celkem 6 nabídek
  • 1/1
First minute
Dámský voděodolný náhrdelník GD GOOD.designs s 5 mincemi |…
269 Kč478 Kč
-44 %

Dámský voděodolný náhrdelník GD GOOD.designs s 5 mincemi |…

(40×)
Věková skupina: Dospělí. Barva: Zlatá. Velikost: 40 + 5 cm. Styl: Klasický. Typ materiálu: Nerezová ocel. Obsah balení: Ne. Značka: GD GOOD.designs. Výrobce:…
Poslední kus skladem
First minute
Vše za 29 Kč
Dámský náramek GD GOOD.designs, založeno v roce 2015, se…
od 29 Kč358 Kč
-92 %

Dámský náramek GD GOOD.designs, založeno v roce 2015, se…

(13×)
Kategorie: Dámské. Země původu: Čína. Velikost: 15,5 centimetrů. Délka položky: 6 centimetrů. Délka řetízku: 15,5 centimetrů. Počet kusů: 1,0 kus. Rozměry…
4 kusy skladem
First minute
Vše za 99 Kč
GD GOOD.designs Kreolské zlaté kroucené náušnice pro ženy -…
od 99 Kč358 Kč
-72 %

GD GOOD.designs Kreolské zlaté kroucené náušnice pro ženy -…

(12×)
Rozměry balení: 6,3 x 6 x 3,2 cm; 30 gramů. Výrobce: GD GOOD.designs. Číslo modelu: Kruhové náušnice s kubickým zirkonem. Značka: GD GOOD.designs. Punc: 18K.…
3 kusy skladem
Skoro za polovic
Dámský náhrdelník, 45 cm GD GOOD.designs
409 Kč800 Kč
-49 %

Dámský náhrdelník, 45 cm GD GOOD.designs

Věková skupina: Dospělí. Barva: Zlatá. Velikost: 40 + 5 cm. Styl: Klasický. Typ materiálu: Nerezová ocel. Obsah balení: Ne. Značka: GD GOOD.designs. Výrobce:…
Poslední kus skladem
First minute
Náramek GD GOOD.designs s písmeny ve zlatě I, pokovený…
od 79 Kč358 Kč
-78 %

Náramek GD GOOD.designs s písmeny ve zlatě I, pokovený…

(13×)
Kategorie: Dámské. Země původu: Čína. Velikost: 15,5 centimetrů. Délka položky: 19 centimetrů. Délka řetízku: 15,5 centimetrů. Počet kusů: 1,0 kus. Rozměry…
Poslední 2 kusy skladem
First minute
Vše za 69 Kč
Dámský zlatý náramek s písmeny GOOD.designs ®, kulatý…
69 Kč358 Kč
-81 %

Dámský zlatý náramek s písmeny GOOD.designs ®, kulatý…

(13×)
Kategorie: Dámské. Země původu: Čína. Velikost: 18 cm. Hmotnost položky: 30 gramů. Délka položky: 2,36 palce. Počet kusů: 1,0. Rozměry položky: 6 x 5 x 1 cm.…
Poslední kus skladem
OdKarla.cz

GD GOOD.designs bazar

Této sekci říkám zjednodušeně GD GOOD.designs bazar, protože na této stránce naleznete kompletní nabídku bazarových produktů značky GD GOOD.designs.
Nenašli zboží, které jste hledali?
Nebuďte smutní a nevěšte hlavu. Pamatujte, že denně přidávám okolo 500 - 1 000 nových položek a nejen proto se vyplatí moji nabídku pravidelně sledovat. Pokud chcete být v obraze a prohlédnout si veškeré zboží (bez ohledu na značkuGD GOOD.designs), které jsem právě přidal do své nabídky, mrkněte do sekce "Nově v nabídce". Odkaz na "Nově v nabídce" naleznete vždy na hlavní stránce mého online bazaru, hledejte červené tlačítko „Zobrazit vše“.