Fitbit


Seřazeno dle Karla
Celkem 3 produktů
  • Seřazeno:
  • dle Karla
  • od nejnovějšího
  • od nejlevnějšího
  • od nejdražšího

Chytré hodinky Fitbit Versa růžové

Kapacita uložiště: 4 gb, model: versa (fb505), barva: růžová,… Používáno, funkční, detailní stav: bez poškození, včetně původního obalu a nabíjecího kabelu

Výprodej
Chytrý náramek Fitbit Force FB402 černý

Chytrý náramek Fitbit Force FB402 černý

Podporovaný os: android + ios, požadované vlastnosti: s displejem, b… Netestováno, chybí nabíjecí adaptér. prasklý plast na spodní straně, zašpiněný, oděrky.

Výprodej
Chytrý náramek Fitbit Force FB402 modrý

Chytrý náramek Fitbit Force FB402 modrý

Podporovaný os: android + ios, požadované vlastnosti: s displejem, b… Netestováno, chybí napájecí konektor. zašpiněný, odřený , prasklý zadní plast, odlepuje se gumový obal od těla…

OdKarla.cz

Fitbit bazar

Této sekci říkám zjednodušeně Fitbit bazar, protože na této stránce naleznete kompletní nabídku bazarových produktů značky Fitbit.
Nenašli zboží, které jste hledali?
Nebuďte smutní a nevěšte hlavu. Pamatujte, že denně přidávám okolo 500 - 1.000 nový položek a nejen proto se vyplatí moji nabídku pravidelně sledovat. Pokud chcete být v obraze a prohlédnout si veškeré zboží (bez ohledu na značku Fitbit), které jsem právě přidal do své nabídky, mrkněte do sekce "Nově v nabídce". Odkaz na "Nově v nabídce" naleznete vždy na hlavní stránce mého online bazaru, hledejte červené tlačítko „Zobrazit vše“.