Karla najdete i na Firmy.cz

Přečtěte si recenze na OdKarla.cz na Firmy.cz

Rádi si předem ověřujete obchody, kde nakoupíte? Děláte dobře 🙂 I já mám rád, pokud moji zákazníci nejsou něčím překvapeni (a když už, tak ať je to milé překvapení 😉). Proto se snažím nejen zákazníky vyzývat k udělení recenze, ale zároveň i dávám do placu stránky, jako je například tato, kde zájemcům servíruji aktuální hodnocení mého obchodu od ostatních zákazníků. Každý se tak předem může s recenzemi seznámit a zjistit, jak tu u mě chodí. A co nezjistíte z recenzí, na to Vám rád odpovím, když mi napíšete třeba e-mail na info@odkarla.cz.

Zobrazit recenze na Firmy.cz

Rád bych zde jen pro jistotu upozornil, že adresa uvedená v profilu na Firmy.cz neslouží k výdeji zboží, ani na ní nelze zaslat zboží na reklamaci, nebo k vrácení.

Aktuální hodnocení

OdKarla.cz na Firmy.cz

A jaká je Vaše zkušenost s mým obchodem?

Nakoupili jste u mě a chcete se o svou zkušenost podělit s ostatními a pomoci jim tak v rozhodování? Není nic jednoduššího, než napsat krátkou recenzi. Pokud jste byli spokojení, jsem moc rád 😊 A ještě raději budu svojí dobrou zkušenost sdělíte ostatním v recenzi. Nebudu si ale lhát do kapsy. Ne vždy se však vše vydaří na 100 % a každý bohužel děláme chyby. Pokud by se mi snad něco nepovedlo, nebo jste nebyli spokojení, velice ocením, pokud mi o tom prvně dáte vědět a nahlásíte mi zde reklamaci. Reklamace řeším rychle a vždy se snažím udělat maximum k Vaší spokojenosti. Pokud budete s vyřešením vaší reklamace spokojeni, můžete i toto sdělit ostatním v rámci Vaší recenze.

Napsat recenzi na Firmy.cz

Za každou recenzi předem děkuji 😉