Kolik u mě zaplatíte za přepravu a jak si zboží předáme?

Vše najdete přehledně v tabulce

JEŠTĚ LEVNĚJŠÍ POŠTOVNÉ! - Akční poštovné od 23.4.2018 do 29.4.2018

Způsob dopravy   Platba předem / Dobírka Termín dodání
Česká Pošta 49 Kč / 89 Kč * 1 den od objednání
Osobní převzetí - Hradec Králové ZDARMA / 40 Kč ** 1 den od objednání

Standardní poštovné

Způsob dopravy   Platba předem / Dobírka Termín dodání
Česká Pošta 119 Kč / 159 Kč * 1 den od objednání
Osobní převzetí - Hradec Králové ZDARMA / 40 Kč ** 1 den od objednání

* Uvedené poštovné platí pro maximálně 15 kusů zboží v košíku. Za každých dalších 15 kusů je účtována tato částka. Více o poštovném se dočtete na stránce častých dotazů. Cena platí pro balíčky, které je možné zaslat službou Balík do ruky od České pošty. Pro nadstandartně velké, nebo těžké zásilky je cena přepravy stanovena individuálně.

** Omlouvám se Vám, ale manipulace s hotovostí podléhá elektronické evidenci tržeb (EET), která mě zdržuje a přidělává práci. Doporučuji zvolit platbu předem na účet. Ušetříte mi trochu času a já se Vám odměním, že budete mít osobní odběr ZADARMO.

Pokud Vás zajímá více...

Přepravní metody

Česká pošta

Zboží zabalím a pošlu Českou poštou na adresu, kterou si zadáte v objednávce jako doručovací. Ve chvíli, kdy zboží poště předám, pošu Vám e-mail s odkazem na sledování zásilky, takže můžete pohodlně sledovat, kde se Vaše zásilka právě nachází. Zpravidla druhý den by u Vás měl pošťák zazvonit a balík doručit.

Pokud si vyberete platbu bankovním převodem, zaplatíte za dodání zásilky poštou 69 Kč. A pokud zásilku budete chtít zaslat poštou na dobírku (platba v hotovosti při převzetí), bude Vás to stát 109 Kč.

A aby byly informace ohledně doručování kompletní, musím ještě uvést, že na Slovensko a do zahraničí nezasílám.

Osobní odběr - Hradec Králové

Jakmile objednávku potvrdíte, začnu zboží chystat. Dejte mi na to chvilku. Ozvu se Vám, jakmile bude zboží připraveno. Zpravidla to zvládnu od objednání nejpozději do druhého dne. Ve chvíli, kdy ode mě budete mít potvrzené, že je zásilka připravená k vyzvednutí, můžete se pro ní stavit na adrese:

Bratří Štefanů 1169/71a
500 03 Hradec Králové - Slezské Předměstí

Očekávat Vás budu ve všední dny mezi 8:00 a 16:00.

Pokud mi objednávku zaplatíte předem, nebudu za osobní převeztí účtovat ani korunu.

Pouze pokud byste mi chtěli objednávku zaplatit až na místě při převzetí, bude Vás osobní odběr stát 40 Kč. Zboží Vám v takovém případě budu rezervovat po dobu 7 dní. Pokud ani do 7 dnů od mé výzvy nebude objednávka vyzvednuta a zaplacena, budu ji muset stornovat a zboží nabídnout dalším zájemcům.

Platební metody

Platba bankovním převodem

V případě, že při dokončení objednávky zvolíte platbu bankovním převodem, očekávám úhradu objednávky do 7 dní od potvrzení objednávky. Pozor - pokud do 7 dní neobdržím platbu, objednávku stornuji a zboží nabídnu dalším zájemcům! Pokud byste chtěli lhůtu prodloužit, prosím konktaktujte mě e-mailem, nebo telefonicky. Platební údaje (částku, variabilní symbol a číslo účtu) naleznete vždy v e-mailu, který Vám pošlu při potvrzení objednávky. Rovněž Vám je mohu zaslat opakovaně na vyžádání.

Platba na dobírku

V případě volby platby na dobírku s doručením přepravcem na Vámi zvolenou adresu zboží ihned expeduji. Přepravce Vám zásilku doručí a vybere od Vás požadovanou částku.

Pokud zvolíte platbu na dobírku v kombinaci s osobním odběrem, zaplatíte za zboží v hotovosti při jeho převzetí na výdejním místě.

Online platební brána

Pomocí rychlé a bezpečné online platební brány payU můžete za Vaši objednávku zaplatit pohodlně ihned po dokončení objednávky. Budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde provedete platbu. Stav platby vidím okamžitě, takže v případě, že je platba úspěšná, tak objednávku ihned považuji za uhrazenou a zboží ihned chystám k expedici, resp. k osobnímu odběru.

V rámci online platební brány můžete vybírat z následujících variant
  • Platební karta VISA, nebo platební karta MasterCard
  • Rychlé bankovní převody
  • Mobilní aplikace MasterPass