Možnosti dodání zboží a platební podmínky

Staňte se členem Karlova klubu

❤️ a užívejte si doručení zdarma

stát se členem

Akční poštovné platné do dnešní půlnoci

Využijte nabídku akčního poštovného na doručení Českou poštou. Do konce akce zbývá

Možnosti dodání zboží a platební podmínky z centrálního skladu Zásilkovna logo
Zásilkovna
1)
Česká pošta logo
Česká pošta
2)
Kurýrní služba logo
Kurýrní služba
3)
PPL logo
PPL
4)
Platba předem
bankovní převod, kartou, online převody
69 Kč 119 Kč
99 Kč
119 Kč 599 Kč
Dobírka
platba při převzetí
119 Kč 169 Kč
149 Kč
169 Kč nelze
Termín dodání 1 den od objednání 1 den od objednání 1 den od objednání 2 dny od objednání
1) Pokud balíček překročí maximální povolenou velikost, kterou Zásilkovna přijme, bude balíček odeslán Českou poštou na vámi zadanou fakturační adresu u objednávky. Změnu adresy doručení Česká pošta umožňuje i online zde. O změně druhu přepravy budete informováni v den expedice.

2) Cena platí pro balíčky, které je možné zaslat službou Balík do ruky od České pošty. Pro nadstandardně velké, nebo těžké zásilky je cena přepravy stanovena individuálně. Uvedené poštovné platí pro každých 15 kusů zboží v objednávce. Zaslání na dobírku je možné pro maximálně 10 kusů zboží v objednávce. Více o poštovném se dočtete na stránce častých dotazů.

3) Cena platí pro balíčky, které je možné zaslat standardní kurýrní balíkovou přepravou. Pokud kurýr zásilku odmítne převzít z důvodu velkých rozměrů, nebo vysoké hmotnosti, zašlu Vám balík v zájmu urychlení Českou poštou. Pro nadstandardně velké, nebo těžké zásilky je cena přepravy stanovena individuálně. Uvedené poštovné platí pro každých 15 kusů zboží v objednávce. Zaslání na dobírku je možné pro maximálně 10 kusů zboží v objednávce. Více o poštovném se dočtete na stránce častých dotazů.

4) Pouze pro nadrozměrné zásilky, které nelze zaslat ani poštou.

Položky označené jako na centrálním skladě se expedují obratem.

Možnosti dodání zboží a platební podmínky z externího skladu
Protože nemám toto zboží u sebe na skladě, nemohu vám nyní sdělit přesné podrobnosti jako je termín a cena dodání. Zboží jsem ale prověřil, je dostupné a lze ho zakoupit. Navíc dodavatel zboží splnil mé vysoké nároky na skladovou dostupnost, adekvátní cenu za dodání a rychlý termín doručení - jinak bych nabídku tohoto zboží ani nezařadil na své stránky. Kliknutím na tlačítko Mám zájem ode mě získáte e-mailem informaci, kde zboží zakoupíte a také se dozvíte cenu dopravy a termín doručení.

Pokud vás zajímá více...

Přepravní metody

Česká pošta Česká pošta

Zboží zabalím a pošlu Českou poštou na adresu, kterou si zadáte v objednávce jako doručovací. Ve chvíli, kdy zboží poště předám, pošlu vám e-mail s odkazem na sledování zásilky, takže můžete pohodlně sledovat, kde se Vaše zásilka právě nachází. Zpravidla druhý den by u vás měl pošťák zazvonit a balík doručit.

A aby byly informace ohledně doručování kompletní, musím ještě uvést, že na Slovensko a do zahraničí nezasílám.

DPD Kurýrní služba

Objednané zboží odešlu kurýrní službou na doručovací adresu, kterou zadáte při dokončení objednávky. Jakmile balíček předám kurýrovi, pošlu vám e-mailem odkaz na sledování zásilky. Sledování bývá aktivní v den odeslání po 18. hodině. Doručení zásilky by mělo proběhnout do druhého pracovního dne od odeslání ze skladu. Nejčastěji využívaná kurýrní služba je DPD, ale balíček Vám může doručit i GEIS, InTime, nebo Zásilkovna.

Zásilkovna Zásilkovna

V košíku si jednu ze stovek poboček Zásilkovny a na ní vám balíček bleskurychle doručím. Ve chvíli, kdy Vaše zásilka opustí centrální sklad, dostanete e-mailem odkaz na sledování zásilky. A jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, upozorní vás sama Zásilkovna e-mailem a SMSkou. Určitě ale nechoďte pro zboží dříve, než dostanete zprávu, že je připraveno. Abyste nešli zbytečně.

Zásilkovna má poměrně přísně omezenou maximální možnou velikost balíčku:

 • Maximální hmotnost zásilky: 5 kg
 • Maximální rozměr jedné strany zásilky: 70 cm
 • Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50×40×30 cm)
Pokud na expedici zjistím, že balíček je na Zásilkovnu moc velký, pošlu vám je Českou poštou na Vaši fakturační adresu. Rozdíl v ceně hradím za vás 😉. Pokud byste si chtěli adresu doručení následně změnit, můžete to udělat přímo na webu České pošty. Ideálně přes odkaz, který vám pošlu v okamžiku, kdy zásilku odešlu.

PPL PPL

Nadrozměrně velké zásilky, které není možné odeslat poštou, se zasílají pouze paletovou přepravou PPL. Dodání se s přepravcem sjednává vždy individuálně, podle konkrétních parametrů výsledné objednávky, takže je potřeba počítat s lhůtou doručení minimálně 2 dny.

Platební metody

Platba bankovním převodem Platba bankovním převodem

V případě, že při dokončení objednávky zvolíte platbu bankovním převodem, očekávám úhradu objednávky do 7 dní od potvrzení objednávky. Pozor - pokud do 7 dní neobdržím platbu, objednávku stornuji a zboží nabídnu dalším zájemcům! Pokud byste chtěli lhůtu prodloužit, prosím konktaktujte mě e-mailem, nebo telefonicky. Při platbě bankovním převodem nezapomeňte uvést správný variabilní symbol (číslo objednávky). Platební údaje (částku, variabilní symbol a číslo účtu) naleznete vždy v e-mailu, který vám pošlu při potvrzení objednávky. Rovněž vám je mohu zaslat opakovaně na vyžádání.

Platba na dobírku Platba na dobírku

V případě volby platby na dobírku zboží ihned expeduji. Přepravce Vám zásilku doručí a vybere od Vás požadovanou částku v hotovosti, při předání balíku. Někteří přepravci umožňují též platbu doběrečného platební kartou.

Online platební brána Online platební brána

Pomocí rychlé a bezpečné online platební brány payU můžete za Vaši objednávku zaplatit pohodlně ihned po dokončení objednávky. Budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde provedete platbu. Stav platby vidím okamžitě, takže v případě, že je platba úspěšná, tak objednávku ihned považuji za uhrazenou a zboží ihned chystám k expedici.

V rámci online platební brány můžete vybírat z následujících variant
 • Platební karta VISA, nebo platební karta MasterCard
  MasterCard - VISA
 • Rychlé bankovní převody
  Česká Spořitelna mBank Komerční Banka Raiffeisen Bank Moneta Sberbank Fio Banka ČSOB Poštovní Spořitelna
 • Mobilní aplikace MasterPass
  Masterpass