Bayer Chic 2000
- Seřazeno od:
- Top
- nejnovějšího
- nejlevnějšího
- nejdražšího
Celkem 7 nabídek
- 1/1
-43 %
Bayer Chic 2000 - Spací pytel pro panenky do 55 cm,…
Značka: Bayer Chic 2000. Věková skupina (popis): 3-8 let. Záruka: Zákonná záruka. Počet balení: 1. Výrobce: Bayer Chic 2000. Počet kusů: 1. Země původu: Čína.…
Poslední kus skladem
-61 %
Jídelní židlička Bayer Chic 2000
Dětská jídelní židlička pro panenky s měkkým sedákem Vhodné pro panenky do 46 cm Rozměry položky: 26,5 x 30 x 52 cm; Hmotnost: 1,9 kg Hodí se k nábytku…
Poslední kus skladem
-80 %
Sedačka pro panenky Bayer Chic 2000 735-20
Typ: další Rozměry výrobku [cm]: 42 x 26 x 20 Značka: Bayer Chic 2000 Barva: vícebarevné Materiál: ocel, polyester, umělá hmota Vhodné pro všechny…
Poslední 2 kusy skladem
-70 %
Sedačka pro panenku Bayer Chic 2000 735-81
Rozměry [cm]: 42 x 26 x 20 Vhodná pro: Bayer CHIC 2000
Poslední kus skladem
-45 %
Postýlka Bayer Chic 2000 653 19 šedá
Barva: šedá Model: 653 19 Rozměry výrobku [cm]: 54 x 33 x 33 Hmotnost [kg]: 1.2 Značka: Bayer Chic 2000 Postel pro panenky je kompaktní a dá se…
Poslední kus skladem
-30 %
Sada dětského nářadí Bayer Chic 2000
Druh: ponk + sada dětského nářadí Minimální věk [roky]: 3 Obsahuje: 1 pracovní ponk, 1 stolní svěrák, 3 děrované lišty, 1 skládací metr, 1 pilku, 2…
Poslední kus skladem
-68 %
Dětské sedátko Bayer Chic 2000 735-43
Bayer Chic 2000 735-43 Stolní sedátko 60 cm, vysoká židle pro panenky, jednorožec, námořnická modrá růžová Vhodné pro všechny velikosti panenek Rozměry…
Poslední kus skladem