Bayer


Seřazeno dle Karla
Celkem 4 produktů
  • Seřazeno:
  • dle Karla
  • od nejnovějšího
  • od nejlevnějšího
  • od nejdražšího

Interaktivní panenka Bayer My Piccolina

Šířka [cm]: 25.3, výška [cm]: 38.6, materiál: plast, textil, v… Používáno, detailní stav: lehce znečištěné, včetně obalu, obsahuje: panenka, lahvička

Panenka Bayer First Word Baby

Šířka [cm]: 26, výška [cm]: 39, materiál: plast, textil, věk:… Nepoužívané, funkční: netestováno, ale předpokládá se plná funkčnost, detailní stav: včetně původního obalu, b…

Košíček pro panenky Bayer 141 00 červený

Typ: další, minimální věk [roky]: 3, materiál: sláma, textil,… Nepoužívané, detailní stav: bez poškození či znečištění

Cestovní sada Bayer Travel Set

Cestovní set, 9 v 1: vysoká židlička, taška, hrací podložka, cestovn… Vizuální stav: dobrý, u sedátka chybí černé nástavce, nacházející se pod černým "stolečkem"

OdKarla.cz

Bayer bazar

Této sekci říkám zjednodušeně Bayer bazar, protože na této stránce naleznete kompletní nabídku bazarových produktů značky Bayer.
Nenašli zboží, které jste hledali?
Nebuďte smutní a nevěšte hlavu. Pamatujte, že denně přidávám okolo 500 - 1.000 nový položek a nejen proto se vyplatí moji nabídku pravidelně sledovat. Pokud chcete být v obraze a prohlédnout si veškeré zboží (bez ohledu na značku Bayer), které jsem právě přidal do své nabídky, mrkněte do sekce "Nově v nabídce". Odkaz na "Nově v nabídce" naleznete vždy na hlavní stránce mého online bazaru, hledejte červené tlačítko „Zobrazit vše“.