Sourcing map
  • Seřazeno od:
  • Top
  • nejnovějšího
  • nejlevnějšího
  • nejdražšího
Celkem 833 nabídek
First minute
Silikonová zátka 130 mm Sourcing Map
269 Kč549 Kč
-51 %

Silikonová zátka 130 mm Sourcing Map

(3×)
Materiál: Silikon. Značka: sourcing map. Barva: Černá. Počet kusů: 1. Počet jednotek: 1,0 kus. Počet kusů: 1. Číslo modelu: a25021500ux0482. Číslo položky:…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů Šestihranná matice na činky, M28, protiskluzový…
249 Kč537 Kč
-54 %

Mapa zdrojů Šestihranná matice na činky, M28, protiskluzový…

Materiál: Legovaná ocel. Typ uzávěru: Šestihranný. Velikost závitu: M28. Vnější povrchová úprava: Stříbrná. Barva: Stříbrná. Typ kovu: Legovaná ocel. Povrchová…
Poslední kus skladem
First minute
Vše za 99 Kč
Mapa zdrojů, rukojeť kufru, plastová, černá, 160 mm
99 Kč263 Kč
-62 %

Mapa zdrojů, rukojeť kufru, plastová, černá, 160 mm

(6×)
Materiál: Plast. Značka: sourcing map. Barva: Černá. Styl: Ležérní. Vnější úprava: Povrchová úprava. Vnější obklad: Povrchová úprava. Tvar: Zakřivený.…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 4 ks Barevná fólie, gel, barevná barevná fólie,…
79 Kč207 Kč
-62 %

Mapa zdrojů 4 ks Barevná fólie, gel, barevná barevná fólie,…

(3×)
Rozměry balení: 30,7 x 22,4 x 1,4 cm. Název značky: mapa zdrojů. Barva: Matná průsvitná. Číslo dílu: a21010400ux0287eu. Voděodolnost: Není vodotěsný. Typ…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů Kožené patentní knoflíky, průměr 15 mm, mosazné…
189 Kč479 Kč
-61 %

Mapa zdrojů Kožené patentní knoflíky, průměr 15 mm, mosazné…

Barva: matná černá. Značka: sourcing map. Množství: 12. Číslo položky: a25032200ux2785. Číslo modelu: a25032200ux2785. Výrobce: sourcing map. Množství: 12.…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 20dílný sortiment pryžových koncovek, krytky,…
129 Kč348 Kč
-63 %

Mapa zdrojů 20dílný sortiment pryžových koncovek, krytky,…

(3×)
Materiál: Guma, plast, kov, polyvinylchlorid, vinyl. Značka: sourcing map. Barva: Černá. Počet kusů: 20. Číslo položky: a23021800ux0129. Výrobce: sourcing map.…
Poslední kus skladem
First minute
Gumové koncovky Sourcing map průhledné 4ks
349 Kč709 Kč
-51 %

Gumové koncovky Sourcing map průhledné 4ks

(14×)
Značka: sourcing map Barva: Průhledná Vnitřní průměr 160 mm Pryžový materiál Číslo položky: a25033100ux0911 Rozměry produktu: 10D x 10Š x 10H…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů Náhradní trysky sprchové hlavice, silikonová…
139 Kč395 Kč
-65 %

Mapa zdrojů Náhradní trysky sprchové hlavice, silikonová…

Značka: sourcing map. Styl: Moderní. Tvar: Kulatý. Materiál: Silikon. Typ povrchu: Neupravený. Způsob instalace: Montáž na stůl. Počet nastavení: 1. Počet…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů T30 Bezpečnostní klíč Torx s T-rukojetí a…
159 Kč411 Kč
-61 %

Mapa zdrojů T30 Bezpečnostní klíč Torx s T-rukojetí a…

(5×)
Barva: Červená. Značka: sourcing map. Materiál: Polypropylen. Délka položky: 185 mm. Množství v balení: 1. Profil hlavy: Torx. Provozní režim: Mechanický.…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů Kryt topného potrubí Ø 110 mm - 2 ks. Kryt…
od 59 Kč233 Kč
-75 %

Mapa zdrojů Kryt topného potrubí Ø 110 mm - 2 ks. Kryt…

(3×)
Výrobce: sourcing map. Číslo položky: a21020200ux0438eu. Rozměry produktu: 15 x 1,4 x 0,1 cm; 60 gramů. Číslo modelu: 1. Velikost: 1. Barva: Černá. Materiál:…
3 kusy skladem
First minute
Mapa zdrojů Sada 2 adaptérů pro mikrofonní stojan, M8…
79 Kč197 Kč
-60 %

Mapa zdrojů Sada 2 adaptérů pro mikrofonní stojan, M8…

(6×)
Materiál: Hliník. Typ hlavy: Šestihranná. Vnější povrchová úprava: Hliník. Velikost závitu: M8. Typ kovu: Hliník, hliníková slitina. Krytí závitu: Plný závit.…
Poslední kus skladem
Skoro za polovic
Stínidlo Sourcing map bílé
309 Kč581 Kč
-47 %

Stínidlo Sourcing map bílé

(2×)
Stmívatelné: Ne Barva: bílá Materiál: železo Tvar: kulatý Speciální funkce: odolné proti korozi Vnější průměr: 300 mm Typ montáže: upevnění na strop
Poslední kus skladem
Skoro za polovic
Hlavice řadicí páky Sourcing map
419 Kč768 Kč
-45 %

Hlavice řadicí páky Sourcing map

Barva: bílá Materiál: pryskyřice (kovový vnější povrch) Vlastnosti: Univerzální hlavice řadicí páky pro manuální převodovky v designu lebky. Je vyrobena z…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 1 ks. Přímá hadicová spojka Mosazná hadicová…
89 Kč245 Kč
-64 %

Mapa zdrojů 1 ks. Přímá hadicová spojka Mosazná hadicová…

(1×)
Velikost: Malá. Materiál: Mosaz. Značka: sourcing map. Barva: Zlatá. Typ konektoru: S protiskluzem. Velikost závitu: G3/4. Vnější povrchová úprava: Mosaz. Typ…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 24 ks nastavitelné vyrovnávací nožičky pro…
89 Kč252 Kč
-65 %

Mapa zdrojů 24 ks nastavitelné vyrovnávací nožičky pro…

(9×)
Počet článků: 24. Doporučené použití produktu: Různá mechanická zařízení, fitness vybavení, stojany, televizní stolky, stoly, skříňky, police, křesla, psací…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů Sada 84 trubiček s podložkami, velikost 4,…
89 Kč243 Kč
-63 %

Mapa zdrojů Sada 84 trubiček s podložkami, velikost 4,…

(6×)
Materiál: Železo. Typ zapínání: Šestihranný. Velikost závitu: 1/8IP. Vnější povrchová úprava: Stříbrná. Barva: Stříbrná. Typ kovu: Železo. Typ povrchu:…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 8 kusů Pojistná podložka s uzamykáním…
49 Kč123 Kč
-60 %

Mapa zdrojů 8 kusů Pojistná podložka s uzamykáním…

(3×)
Materiál: Pružinová ocel. Typ podložky: Podložka s vnitřním ozubením. Vnější povrchová úprava: Plast. Velikost spojovacího prvku: M6. Typ kovu: Pružinová ocel.…
Poslední kus skladem
First minute
sourcing map 2ks Vodní spojka Spojka PVC spojka hadice…
119 Kč348 Kč
-66 %

sourcing map 2ks Vodní spojka Spojka PVC spojka hadice…

(9×)
Výrobce: mapa zdrojů. Číslo položky: a19052300ux0326eu. Rozměry balení: 15 x 11,5 x 5,7 cm; 100 gramů Označení výrobce: a19052300ux0326eu. Barva: Šedá.…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 4ks válečkových ložisek válečkové kuličkové…
od 109 Kč327 Kč
-67 %

Mapa zdrojů 4ks válečkových ložisek válečkové kuličkové…

(7×)
Výrobce: sourcing map. Číslo položky: a18062800ux0349eu. Rozměry balení: 11,5 x 8,8 x 3,6 cm; 90 gramů. Referenční číslo výrobce: a18062800ux0349eu. Velikost:…
Poslední 2 kusy skladem
First minute
Mapa zdrojů 1 kus kabelové průchodky, kabelový vstup M16,…
79 Kč226 Kč
-65 %

Mapa zdrojů 1 kus kabelové průchodky, kabelový vstup M16,…

(2×)
Materiál kontaktu: Pryž. Izolační materiál: Nylon. Svorka: Šroubová svorka. Materiál: Nylon. Značka: sourcing map. Typ svorky: Šroubová svorka. Izolační…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 10 kusů pryžových O-kroužků, metrických…
59 Kč151 Kč
-61 %

Mapa zdrojů 10 kusů pryžových O-kroužků, metrických…

(12×)
Materiál: Syntetická pryž. Jmenovitý vnitřní průměr: 26 mm. Průměr položky: 33 mm. Značka: sourcing map. Jmenovitý vnější průměr: 33 mm. Výrobce: sourcing map.…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 6 ks Uhlíková ocel GB117 délka 40 mm 4 mm…
49 Kč132 Kč
-63 %

Mapa zdrojů 6 ks Uhlíková ocel GB117 délka 40 mm 4 mm…

(1×)
Výrobce: sourcing map. Číslo položky: a17102400ux0067eu. Rozměry balení: 11,4 x 9,8 x 1,3 cm; 30 gramů. Referenční číslo výrobce: a17102400ux0067eu. Počet…
Poslední kus skladem
209 Kč469 Kč
-55 %

Větrací mřížka Sourcing map 23081600

Materiák: kov Barva: stříbrná  Rozměry: 25 x 15 cm 
Poslední kus skladem
First minute
sourcing map Silikonová hadice 1mm ID X 3mm OD 6,6ft(2m)…
59 Kč159 Kč
-63 %

sourcing map Silikonová hadice 1mm ID X 3mm OD 6,6ft(2m)…

(4×)
Výrobce: mapa zdrojů. Číslo položky: a19011600ux0279eu. Rozměry balení: 14 x 10,1 x 1,7 cm; 20 gramů Označení výrobce: a19011600ux0279eu. Velikost: 1 mm x 3…
Poslední kus skladem
First minute
Megavýprodej
Mapa zdrojů 4 ks ručních knoflíků s vnitřním závitem,…
od 26 Kč355 Kč
-93 %

Mapa zdrojů 4 ks ručních knoflíků s vnitřním závitem,…

(2×)
Výrobce: sourcing map. Číslo položky: a22071600ux0729eu. Rozměry balení: 13,9 x 10 x 2,5 cm; 118 gramů. Referenční číslo výrobce: a22071600ux0729eu. Barva:…
Poslední 2 kusy skladem
First minute
Mapa zdrojů 6 kusů mosazných trubek o délce 300 mm s…
89 Kč252 Kč
-65 %

Mapa zdrojů 6 kusů mosazných trubek o délce 300 mm s…

(8×)
Značka: sourcing map. Materiál: Mosaz. Barva: Zlatá. Jmenovitá tloušťka stěny: 0,2 mm. Vnější průměr: 2 mm. Délka položky: 300 mm. Výrobce: sourcing map. Název…
Poslední kus skladem
First minute
Vše za 99 Kč
mapa zdrojů a16011600ux0952 100mm dlouhý 8mm nástrčný klíč…
99 Kč276 Kč
-64 %

mapa zdrojů a16011600ux0952 100mm dlouhý 8mm nástrčný klíč…

(6×)
Výrobce: mapa zdrojů. Číslo položky: a16011600ux0952. Rozměry produktu: 10 x 1,2 x 1,2 cm; 40 gramů. Číslo modelu: a16011600ux0952. Rozměr: 100x12mm. Barva:…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 2 kusy niplů pro lampové trubice se závitem…
79 Kč196 Kč
-60 %

Mapa zdrojů 2 kusy niplů pro lampové trubice se závitem…

(8×)
Rozměr: M10 x 310 mm. Barva: Stříbrná. Materiál: Kov. Značka: sourcing map. Rozměry položky (D x Š x V): 31 x 13 x 1 cm. Rozměry položky: 31 x 13 x 1 cm.…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů Smršťovací bužírka, průměr 1/2
79 Kč192 Kč
-59 %

Mapa zdrojů Smršťovací bužírka, průměr 1/2" (12 mm), plochá…

(4×)
Značka: sourcing map. Materiál: Polyethylen (PE). Barva: Černá. Vnější průměr: 12 milimetrů. Délka položky: 7 metrů. Výrobce: sourcing map. Tolerance vnějšího…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů Sada objímek E10, objímka 3,8 V se závitovou…
129 Kč360 Kč
-64 %

Mapa zdrojů Sada objímek E10, objímka 3,8 V se závitovou…

(3×)
Značka: mapa zdrojů. Rozměry balení: 12,1 x 8,1 x 3,7 cm; 90 gramů. Referenční číslo výrobce: a21071700ux0175. Výrobce: mapa zdrojů. Číslo položky:…
Poslední kus skladem
199 Kč359 Kč
-45 %

Rychloupínák Sourcing map 32 mm zdvih

Barva: stříbrná , červená Materiál: uhlíková ocel Objem (Lb/Kg): 330 lbs/150 kg Velikost závitu: M8*36 mm Celková velikost: 140 × 56 × 80 mm Velikost…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 8 kusů 45mm skleněných čoček na hodinky s…
89 Kč252 Kč
-65 %

Mapa zdrojů 8 kusů 45mm skleněných čoček na hodinky s…

(5×)
Výrobce: sourcing map. Číslo dílu: a22060900ux0484. Hmotnost položky: 80 g. Rozměry balení: 9,1 x 6,1 x 1,5 cm; 80 gramů. Referenční číslo výrobce:…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 10 kusů O-kroužků 52,2 mm x 57 mm x 2,4 mm,…
89 Kč216 Kč
-59 %

Mapa zdrojů 10 kusů O-kroužků 52,2 mm x 57 mm x 2,4 mm,…

(2×)
Materiál: Nitrilový kaučuk. Značka: sourcing map. Výrobce: sourcing map. Číslo položky: a19072300ux0189eueu. Země původu: Čína. Rozměry: 52,2 mm x 57 mm x 2,4…
Poslední kus skladem
Skoro za polovic
Kolečka Sourcing map M10x14mm
269 Kč504 Kč
-47 %

Kolečka Sourcing map M10x14mm

(10×)
5 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží Snadno se odvalující dvojitá kolečka o průměru 2 palce (50 mm), závitový čep M10x14 mm Polyuretanová (PU)…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů Mosazná závitová tvarovka s vnějším závitem…
79 Kč220 Kč
-64 %

Mapa zdrojů Mosazná závitová tvarovka s vnějším závitem…

(4×)
Velikost: 1/4 x 3/8. Materiál: Mosaz. Značka: sourcing map. Barva: Žlutá. Rozměry položky D x Š x V: 14 x 10 x 2 cm. Typ konektoru: Adaptér. Velikost závitu:…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů Náhrada za držák DIN lišty pro držák krytu…
109 Kč306 Kč
-64 %

Mapa zdrojů Náhrada za držák DIN lišty pro držák krytu…

(1×)
Značka: sourcing map. Výrobce: sourcing map. Země původu: Čína.
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 3 ks čoček s AR-povlakem 37 mm x 1,5 mm, kulaté…
59 Kč156 Kč
-62 %

Mapa zdrojů 3 ks čoček s AR-povlakem 37 mm x 1,5 mm, kulaté…

Výrobce: sourcing map. Číslo dílu: a22081800ux0473. Hmotnost položky: 23 g. Rozměry balení: 9,5 x 6,6 x 1,6 cm; 23 gramů. Referenční číslo výrobce:…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 1 kus O-kroužků 120,2 mm x 125 mm x 2,4 mm…
49 Kč144 Kč
-66 %

Mapa zdrojů 1 kus O-kroužků 120,2 mm x 125 mm x 2,4 mm…

(7×)
Materiál: Silikon. Jmenovitý vnitřní průměr: 120,2 mm. Průměr položky: 125 mm. Značka: sourcing map. Barva: Červená. Výrobce: sourcing map. Počet kusů: 1.…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 53mm (2-1/8
159 Kč443 Kč
-64 %

Mapa zdrojů 53mm (2-1/8") kulaté podhledové větrací mřížky,…

(1×)
Výrobce: sourcing map. Číslo položky: a23080900ux1147eu. Rozměry balení: 26,9 x 20,2 x 3,7 cm; 330 gramů. Referenční číslo výrobce: a23080900ux1147eu. Potřebné…
Poslední kus skladem
First minute
Vše za 69 Kč
Mapa zdrojů O-940 klínový řemen řemen 940 mm gumový…
69 Kč207 Kč
-67 %

Mapa zdrojů O-940 klínový řemen řemen 940 mm gumový…

(17×)
Značka: sourcing map. Materiál: Guma. Typ řemenu: Klínový řemen. Kompatibilní zařízení: Sekačka na trávu, traktor, sněhová fréza, pásová pila, vrtačka,…
Poslední kus skladem
First minute
Vše za 69 Kč
Erezová trubka Ø 25 mm x 1,5 mm
od 49 Kč381 Kč
-87 %

Erezová trubka Ø 25 mm x 1,5 mm

(5×)
Výrobce: mapa zdrojů. Číslo položky: a23090900ux0004eu. Rozměry balení: 21 x 8,8 x 3,6 cm; 180 gramů. Referenční číslo výrobce: a23090900ux0004eu. Rozměry: 25…
> 5 kusů skladem
First minute
Mapa zdrojů Hadice palivového potrubí Olejová hadice…
149 Kč444 Kč
-66 %

Mapa zdrojů Hadice palivového potrubí Olejová hadice…

(4×)
Značka: sourcing map. Materiál: Bionafta. Barva: Černá. Maximální tlak: 20 barů. Jmenovitá tloušťka stěny: 3,5 milimetru. Vnější průměr: 12 milimetrů. Délka…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 20 ks 0,5mm rozteč 4 pinů AWM 80C 60V VW-1…
109 Kč318 Kč
-66 %

Mapa zdrojů 20 ks 0,5mm rozteč 4 pinů AWM 80C 60V VW-1…

(2×)
Barva: Bílá, modrá. Značka: sourcing map. Materiál: Měď. Počet pramenů kabelu: Vícenásobný. Napětí: 60 voltů. Prameny: Vícenásobný. Počet vodičů: 4. Výrobce:…
Poslední kus skladem
First minute
O třetinu levnější
Kulový uzávěr z oceli Sourcing map
od 249 Kč548 Kč
-55 %

Kulový uzávěr z oceli Sourcing map

(6×)
Značka: Sourcing map Materiál: ocel Rozměr: 80mmx80mm 
Poslední 2 kusy skladem
First minute
Vše za 69 Kč
Mapa zdrojů 12 kusů tupých dávkovacích jehel, 22 Gauge,…
69 Kč191 Kč
-64 %

Mapa zdrojů 12 kusů tupých dávkovacích jehel, 22 Gauge,…

(5×)
Výrobce: sourcing map. Číslo dílu: a22110700ux0467. Hmotnost položky: 10 g. Rozměry balení: 9 x 6 x 1,7 cm; 10 gramů. Referenční číslo výrobce:…
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 10 ks jednostranných univerzálních papírových…
119 Kč336 Kč
-65 %

Mapa zdrojů 10 ks jednostranných univerzálních papírových…

(9×)
Výrobce: sourcing map. Číslo položky: a18042700ux0140eu. Rozměry balení: 15,4 x 15,2 x 1,6 cm; 200 gramů. Referenční číslo výrobce: a18042700ux0140eu.…
Poslední kus skladem
First minute
Vše za 69 Kč
Mapa zdrojů 2 kusy nástrojové pružiny o vnějším průměru 18…
69 Kč196 Kč
-65 %

Mapa zdrojů 2 kusy nástrojové pružiny o vnějším průměru 18…

Značka: sourcing map. Výrobce: sourcing map. Země původu: Čína. Materiál: Plast.
Poslední kus skladem
First minute
Mapa zdrojů 2ks spona na kufr, malá dřevěná spona na…
59 Kč149 Kč
-60 %

Mapa zdrojů 2ks spona na kufr, malá dřevěná spona na…

(7×)
Výrobce: sourcing map. Číslo položky: a18062700ux0184eu. Rozměry balení: 13,2 x 3,2 x 2,6 cm; 20 gramů. Referenční číslo výrobce: a18062700ux0184eu. Barva:…
Poslední kus skladem
OdKarla.cz

Sourcing map bazar, str. 7

Této sekci říkám zjednodušeně Sourcing map bazar, protože na této stránce naleznete kompletní nabídku bazarových produktů značky Sourcing map.
Nenašli zboží, které jste hledali?
Nebuďte smutní a nevěšte hlavu. Pamatujte, že denně přidávám okolo 500 - 1.000 nových položek a nejen proto se vyplatí moji nabídku pravidelně sledovat. Pokud chcete být v obraze a prohlédnout si veškeré zboží (bez ohledu na značkuSourcing map), které jsem právě přidal do své nabídky, mrkněte do sekce "Nově v nabídce". Odkaz na "Nově v nabídce" naleznete vždy na hlavní stránce mého online bazaru, hledejte červené tlačítko „Zobrazit vše“.