Brýle a obroučky
- Nejhledanější výrazy v této kategorii:
- sluneční brýle
- slunecni brýle
- polarizační
- dioptrické brýle +2
- dioptrické brýle
- proti modrému světlu
- dioptrické brýle +1
- čtení
- dioptrické
- dioptrické +3
-67 %
Brýle na čtení OPULIZE MET s filtrem modrého světla pro…
Název produktu: Brýle na čtení. Množství: 1. Kontakt na výrobce: E-mail: info@opulize.co.uk | Telefon: +442089531102. Značka: OPULIZE. Věková skupina: Dospělí.…
Poslední kus skladem
-60 %
ACUVUE OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL jednodenní kontaktní…
Rozměry balení: 15,2 x 5,1 x 3,1 cm; 90 gramů. Výrobce: Johnson & Johnson Medical GmbH. Referenční číslo výrobce: 888290919932. Země původu: USA. Značka:…
Poslední kus skladem
-60 %
Sluneční brýle Suoso 3762, černé
Tvar brýlí: hranaté Typ: sluneční Typ obroučku: celoobruba Šířka [cm]: 15 Barva: černá
Poslední kus skladem
-61 %
Dailies Total 1 multifokální jednodenní měkké kontaktní…
Rozměry balení: 16,2 x 8 x 3,6 cm; 160 gramů. Výrobce: Dailies. Číslo modelu: 10110009. Značka: Dailies. Doporučená doba používání výrobcem: 1 den. Barva:…
Poslední kus skladem
-57 %
Dvoutýdenní kontaktní čočky ACUVUE OASYS pro den i noc s…
Rozměry produktu: 10 x 4 x 2 cm; 20 gramů. Výrobce: Acuvue Oasys. Číslo modelu: 0733905562846. Země původu: Irsko. Značka: Acuvue. Doporučená doba nošení…
Poslední kus skladem
-84 %
Bifokální brýle MIRYEA, 2 ks
2 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží Tvar brýlí: kulaté Typ: sluneční Typ obroučku: celoobruba Šířka [cm]: 12.9 Barva: černá, hnědá
Poslední kus skladem
-92 %
Brýle na čtení GIBLOGO pro ženy/muže, dioptrické brýle,…
Rozměry balení: 15,7 x 6,4 x 4 cm. Výrobce: GIBLOGO. Pokyny pro péči: Zacházejte opatrně, vyhněte se extrémním teplotám a po použití skladujte v úhledném…
Poslední kus skladem
-86 %
Brýle proti únavě z modrého světla KLIM
Tvar brýlí: oválné Typ obroučku: bezrámečkové Šířka [cm]: 14.5 Skla filtrují 86 % modrého světla (400 nm) Váží pouze 15 g Ochrana očí při práci na…
Poslední 2 kusy skladem
-61 %
ACUVUE MOIST 1-DAY Multifocal Daily kontaktní čočky…
Rozměry produktu: 10 x 4 x 2 cm; 100 gramů. Výrobce: ACUVUE. Číslo modelu: 16117304. Značka: Acuvue. Doporučená doba používání výrobcem: Jednodenní. Barva:…
Poslední kus skladem
-60 %
Sluneční brýle Carfia černé
Tvar brýlí: kulaté Typ: sluneční Typ obroučku: celoobruba Šířka [cm]: 5.4 Barva brýlí: černá Barva sklíček: fialová
Poslední kus skladem
-70 %
Brýle na čtení Opulize 1 dioptrie
Tvar brýlí: kulaté Typ: dioptrické Typ obroučku: celoobruba Počet balení (dle výrobce): 1 Vhodné na hraní a čtení na počítačí, tabletu nebo telefonu…
Poslední kus skladem
-89 %
OKH klasické retro brýle s bifokálním rámem pro muže i…
Rozměry balení: 18 x 6,5 x 4,9 cm; 110 gramů. Výrobce: OKH. Země původu: Čína. Kategorie: Unisex. Šířka čoček (brýle): 2,16 palce. Šířka nosníku: 19 milimetrů.…
Poslední kus skladem
-77 %
SOJOS Retro Polarizované Obdélníkové Sluneční Brýle pro…
Pokyny pro péči: Čočky a obroučky jemně čistěte hadříkem z mikrovlákna. Zabraňte kontaktu s agresivními chemikáliemi. Pokud brýle nepoužíváte, skladujte v…
> 5 kusů skladem
-76 %
Brýle OPULIZE NYX s filtrem modrého světla pro ženy a muže…
Rozměry produktu: 13,5 x 13,6 x 3,7 cm; 44 gramů. Výrobce: Rowalk Holdings Ltd. Číslo modelu: BB7-5Q-000-X. Země původu: Čína. Kategorie: Unisex. Značka:…
Poslední kus skladem
-84 %
Patentované počítačové brýle Eyekepper
Tvar brýlí: oválné Typ: jiný Typ obroučku: celoobruba Šířka [cm]: 15.5 Patentované počítačové brýle Eyekepper blokují škodlivé modré světlo a nabízejí…
Poslední kus skladem
-94 %
Sluneční brýle Long Keeper Retro Pilot s dvojitým můstkem…
Výrobce: Č. Kategorie: Unisex. Země původu: Čína. Barva: Leopardí hnědá s přechodem. Tvar výrobku: Čtvercový. Barva čoček: Vícebarevná. Styl/tvar: Moderní.…
Poslední kus skladem
-64 %
ACUVUE OASYS MAX 1-Day Daily kontaktní čočky – Pomáhají…
Rozměry balení: 15,3 x 5 x 3,2 cm; 80 gramů. Výrobce: Johnson & Johnson Medical GmbH. Referenční číslo výrobce: 888290915293. Země původu: Irsko. Značka:…
Poslední kus skladem
-60 %
Měsíční kontaktní čočky ACUVUE Vita s pohodlným nošením –…
Rozměry produktu: 10 x 4 x 2 cm; 20 gramů. Výrobce: Kontaktní čočky ACUVUE. Číslo modelu: 16166320. Země původu: USA. Značka: Acuvue. Doporučená doba používání…
Poslední kus skladem
-72 %
JOGVELO polarizované sluneční brýle, sportovní sluneční…
Barva: Bílá a modrá. Tvar výrobku: Obdélníkový, oválný nebo Pantos. Barva čoček: Modrá. Styl/tvar: Moderní. Pokrytí obroučky: Celoobrubové. Značka: JOGVELO.…
> 5 kusů skladem
-64 %
Brýle na čtení JM ZPTE200887C4-175, 3 ks
3 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží Tvar brýlí: hranaté Typ: dioptrické Typ obroučku: celoobruba Šířka [cm]: 14.7 Dioptrie: 1.75 x
Poslední kus skladem
-96 %
IEYELUUK Kapesní čtecí brýle, přenosné na cesty s pevným…
Rozměry balení: 15,7 x 7,5 x 3,8 cm; 100 gramů. Výrobce: PJ. Číslo modelu: P. Kategorie: Unisex. Pokyny pro péči: Obecná péče o brýle na čtení: Čočky čistěte…
> 5 kusů skladem
-89 %
Missfive 2 kusy nerozbitných progresivních čtecích brýlí…
Země původu: Čína. Šířka čoček (brýlí): 54 milimetrů. Šířka můstku: 18 milimetrů. Délka stranic: 145 milimetrů. Šířka obroučky: 140 milimetrů. Značka:…
Poslední kus skladem
-96 %
IEYELUUK Kapesní čtecí brýle, ploché a kompaktní na cesty s…
Rozměry balení: 15,7 x 7,5 x 3,8 cm; 100 gramů. Výrobce: PJ. Číslo modelu: P. Kategorie: Unisex. Pokyny pro péči: Obecná péče o brýle na čtení: Čočky čistěte…
> 5 kusů skladem
-95 %
Polarizované cyklistické sluneční brýle Wonderflower, pro…
Rozměry výrobku: 22 x 12 x 4,7 cm; 108 gramů. Výrobce: wonderflower. Kategorie: Unisex. Pokyny pro péči: Jemně čistěte měkkým hadříkem a uložte do přiloženého…
> 5 kusů skladem
-71 %
Sluneční brýle Long Keeper Vintage Square pro ženy a muže,…
Výrobce: Long Keeper. Kategorie: Unisex. Pokyny pro péči: Čistěte měkkým hadříkem. Nepoužívejte agresivní chemikálie nebo abrazivní materiály. Pokud brýle…
Poslední kus skladem
-75 %
Nástavec k vložení Vyjměte měkké kontaktní čočky v zelené…
Množství: 1 kus. Skladování: Aplikátor skladujte na místě bez bakterií a prachu. Značka: SPORTS WORLD VISION. ASIN: B00TOK9Z3K. Vyřazená položka (výroba…
Poslední 2 kusy skladem
-89 %
Dioptrické brýle MMOWW ITL006-BBG2.0, 3 ks
3 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží Tvar brýlí: oválné Typ: dioptrické Typ obroučku: celoobruba Šířka [cm]: 13.6 Dioptrie: +2,00
Poslední kus skladem
-71 %
Unisexové polarizované pilotní sluneční brýle JOOX,…
Ukončená položka (výroba ukončena výrobcem): Ne. Rozměry balení: 15,7 x 6,2 x 2,49 cm; 58,97 gramů. Výrobce: JOOX. Číslo modelu: JX2775. Kategorie: Unisex.…
Poslední kus skladem
-72 %
JOGVELO polarizované sluneční brýle, sportovní sluneční…
Barva: Bílá a modrá. Tvar výrobku: Obdélníkový, oválný nebo Pantos. Barva čoček: Modrá. Styl/tvar: Moderní. Pokrytí obroučky: Celoobrubové. Značka: JOGVELO.…
> 5 kusů skladem
-60 %
Sluneční brýle OTG Alpina
Tvar brýlí: oválné Typ: sluneční Typ obroučku: celoobruba Šířka [cm]: 14
Poslední kus skladem
-95 %
Sluneční brýle wonderflower
Rozměry produktu: 22 x 12 x 4,7 cm; 108 gramů. Výrobce: wonderflower. Kategorie: Unisex. Název značky: wonderflower. Popis věkové skupiny: Dospělí. Název…
> 5 kusů skladem
-70 %
Brýle LHSDMOAT s blokováním modrého světla pro muže a ženy…
Rozměry balení: 15 x 5,1 x 2,4 cm; 50 gramů. Výrobce: LHSDMOAT. Číslo modelu: BLU5095. Kategorie: Unisex. Značka: LHSDMOAT. Věková skupina (popis): Dospělí.…
Poslední kus skladem
-60 %
Sluneční brýle LEDING&BEST pro muže a ženy, polarizované UV…
Pokyny pro péči: K čištění slunečních brýlí nepoužívejte papírové utěrky, oblečení, čisticí prostředky pro domácnost ani mýdla. Používejte pouze čistou vodu a…
Poslední kus skladem
-75 %
SOJOS Trendy polarizované sluneční brýle s kočičími oky pro…
Výrobce: SOJOS. Kategorie: Unisex. Pokyny pro péči: Brýle čistěte přiloženým hadříkem z mikrovlákna. Pokud brýle nepoužíváte, uchovávejte je v kapse. Vyhněte…
> 5 kusů skladem
-81 %
Boland - Párty brýle pro dospělé, plastové, originální…
Výrobce: Boland. Složení materiálu: 100% polykarbonát. Styl: Narozeninový.
Poslední 2 kusy skladem
-73 %
Suertree brýle s filtrem modrého světla TR90, anti-modré,…
Rozměry balení: 17 x 6 x 3,5 cm; 100 gramů. Výrobce: Suertree. Číslo modelu: JS9912. Země původu: Čína. Kategorie: Unisex. Značka: Suertree. Obsah balení:…
Poslední kus skladem
-84 %
Držák na brýle Heshebuy na sluneční clonu do auta, držák na…
Výrobce: Heshebuy. Značka: Heshebuy. Model: Držák na brýle do auta na sluneční clonu. Hmotnost položky: 100 g. Rozměry balení: 15,1 x 13,6 x 4,3 cm; 100 gramů.…
> 5 kusů skladem
-71 %
Brýle Suertree s filtrem modrého světla na dálku, lehké…
Rozměry balení: 16,1 x 5,5 x 3,7 cm; 40 gramů. Výrobce: Suertree. Číslo modelu: JS872. Země původu: Čína. Kategorie: Unisex. Značka: Suertree. Součástí balení:…
Poslední kus skladem
-70 %
Nástěnný držák na brýle Mabor, 6dílný nástěnný držák na…
Rozměry výrobku: 3,1 x 3,1 x 0,4 cm; 59 gramů. Výrobce: Mabor. Číslo modelu: 573537_1_v7IW0nyCW. Země původu: Čína. Barva: Bílá. Značka: Mabor. Materiál: Kov.…
Poslední kus skladem
-70 %
Brýle OPULIZE ERA s filtrem modrého světla pro muže a ženy…
Rozměry výrobku: 14,8 x 14,2 x 4,1 cm; 32 gramů. Výrobce: Rowalk Holdings Ltd. Číslo modelu: B21-2-000-X. Země původu: Čína. Kategorie: Unisex. Značka:…
Poslední kus skladem
-55 %
3D brýle Hi-Shock XPNJ 2 kusy
Tvar brýlí: oválné Typ: 3D 2 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží Typ obroučku: celoobruba Šířka [cm]: 14
Poslední kus skladem
-72 %
CCVOO 6 kusů Oprah čtecích brýlí pro ženy, brýle, brýle na…
Rozměry balení: 16,69 x 9,19 x 8,51 cm; 230 gramů. Výrobce: CCVOO. Číslo modelu: DK01. Země původu: Čína. Kategorie: Unisex. Šířka čoček: 51 milimetrů. Šířka…
Poslední kus skladem
-73 %
Brýle Suertree s modrým filtrem pro ženy a muže,…
Název produktu: Brýle na čtení. Množství: 1 kus. Značka: Suertree. Věková skupina: Dospělí. Země původu: Čína. Rozměry balení: 16,4 x 6,3 x 4,4 cm; 60 gramů.…
Poslední kus skladem
-72 %
JM 3 kusy klasických čtvercových brýlí na čtení pro ženy a…
Pokyny pro péči: Čistěte jemným roztokem na kontaktní čočky. Nečistěte čočky, když jsou suché. Použijte měkký materiál, například čisticí hadřík. Země původu:…
Poslední kus skladem
-69 %
Suertree brýle na čtení, 3 balení, lehké, oční brýle s…
Výrobce: SUERTREE. Pokyny pro péči: Čistěte měkkým hadříkem. Nevystavujte extrémním teplotám a přímému slunečnímu záření. Země původu: Čína. Šířka čoček: 52…
Poslední kus skladem
-64 %
SHEEN KELLY Vintage kulaté sluneční brýle Pilot Nerd Dámské…
Vyřazená položka (výroba ukončena výrobcem): Ne. Výrobce: SHEEN KELLY. ASIN: B07M8CNFQ9. Číslo modelu: 1932. Kategorie: ženy. Země původu: Čína.
Poslední kus skladem
-86 %
Dioptrické brýle Eyekepper NR2101
Tvar brýlí: hranaté Typ: dioptrické Typ obroučku: celoobruba Šířka [cm]: 13.6 Doiptrie: +1,25 6 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží
Poslední kus skladem
-71 %
CCVOO 2 ks čtecích brýlí pro ženy a muže s filtrem modrého…
Výrobce: CCVOO. Pokyny pro péči: Brýle čistěte měkkým hadříkem a nevystavujte je vysokým teplotám. Země původu: Čína. Šířka čoček: 51 milimetrů. Šířka můstku:…
Poslední kus skladem