Amazon Basics
-73 %
Pleny pro psy Amazon Basics Male wrap-XS
Počet kusů v balení: 30 Velikost: x-malé Male wrap-XS 38 x 19 x 0.51 cm 30 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží
> 5 kusů skladem
-52 %
Měkká přepravní taška Amazon Basics pro kočky a psy,…
Barva: Šedá. Značka: Amazon Basics. Rozměry produktu: 43,2D x 27,9Š x 27,9V cm. Materiál: Polyester. Speciální vlastnosti: Prodyšné. Cílová skupina: Pes.…
Poslední kus skladem
-60 %
Kuchyňská váha AmazonBasics EK3211 digitální
Provedení: digitální Maximální nosnost [kg]: 5 Materiál: nerez ocel Rozměr: 22.1 x 17.8 x 3 cm Výsledný údaj měření v uncích, gramech, librách nebo…
> 5 kusů skladem
-78 %
Napínací prostěradlo Amazon FTD-WHT-008
Barva: krémová Vyrobeno ze 100% lehkého (85gsm) polyesterového mikrovlákna pro výjimečnou měkkost Tkanina odolná proti vráskám a prodyšný design pro…
> 5 kusů skladem
-52 %
Stohovatelné úložné police Amazon Basics se 6 kostkami,…
Rozměry výrobku: 66,04 x 32 x 96,52 cm; 5,2 kilogramu. Hmotnost výrobku: 5,2 kilogramu. Povrchová úprava: Práškově lakovaná. Pokyny k péči: Otírat suchým…
Poslední kus skladem
-57 %
Vozík Amazon Basics WK130840-2-Charcoal
Hloubka [cm]: 43.18 Materiál: kov Počet balení (dle výrobce): 1 Šířka [cm]: 33.91 Výška [cm]: 78.74 3 úložné košíky s mřížkovým dnem 4 pojízdná…
Poslední kus skladem
-50 %
Amazon Basics vakuové kompresní sáčky Úložné sáčky s ruční…
Rozměry produktu: 31,75 x 25,4 x 6,35 cm; 748,3 gramů Potřebné baterie: No. Importovat informace: Importováno. ASIN: B0B291QN6V. Číslo modelu: DS-CBXJ4 Značka:…
Poslední kus skladem
-60 %
Amazon Basics, klasické 30cm snadno čitelné tiché kulaté…
Rozměry produktu: 30,48 x 30,48 x 4,45 cm; 635 gramů Potřebné baterie: No. Importovat informace: Importováno. ASIN: B07PXWTYWL. Číslo modelu: 1013743-040-A60.…
Poslední kus skladem
-54 %
Závěs Amazon Basics GW191007-1
Materiál: polyester Šířka [cm]: 127 Výška [cm]: 198 Barva: černá
3 kusy skladem
-76 %
Zrcadlo AmazonBasics JTN11
Zrcadlo 1 x 5x zvětšení, Barva: zlatá Materiál sklo, kov Kulatý tvar Položka Rozměry: délka x šířka x výška 18 x 12,5 x 30 cm Hmotnost položky…
> 5 kusů skladem
-65 %
Zásuvkový box AmazonBasics DHCD002 na kapsle
Zásobník pro Nespresso Hloubka [cm]: 37.8 Materiál: plast Šířka [cm]: 23 Výška [cm]: 5.1 Na 50 kapslí Barva: černá
> 5 kusů skladem
-62 %
Tlakový hrnec AmazonBasics 111604OA961
Vnitřní povrch: nerez Průměr [cm]: 22 Objem [l]: 6 Požadované vlastnosti: Mytí v myčce, Indukce Požadované vlastnosti: Indukce Nerezový tlakový hrnec…
> 5 kusů skladem
-51 %
Ložní povlečení Amazon Basics AMZBASICDS34BEIG3
Model: AMZBASICDS34BEIG3 Barva: béžová Počet kusů: 3 (1 x peřina, 2 x polštář) Velikost pěřiny: 240 x 220 cm Velikost polštářů: 50 x 80 cm
Poslední kus skladem
-71 %
Prostěradlo AmazonBasics BJBWH140X200
Materiál: polyester Délka prostěradla [cm]: 200 Šířka prostěradla [cm]: 140 Zapínání: bez zapínání Barva: bílá
> 5 kusů skladem
-87 %
Filtrační konvice Amazon Basics AMWTFLT2_3
Model: AMWTFLT2_3 Počet balení (dle výrobce): 1 Objem [l]: 2.3 Barva: černá Rozměry [cm]: 24 x 10 x 26 Elektronický indikátor výměny filtru…
> 5 kusů skladem
-64 %
Chytrá zásuvka Amazon Basics bílá 4 ks
Značka: Amazon Basics Model: HPP-C11N-WB-4P Barva: bílá Materiál: plast, kov Funguje výhradně s aplikací Alexa a zařízeními s podporou Alexa jako…
> 5 kusů skladem
-69 %
LED žárovka Amazon Basics sada 2 ks Smart
2 ks - skutečný počet ověřte ve stavu zboží Světelný tok: 806 Číslo modelu: 13aSB-A806ST-Q1T_EU_2P Patice: E27 Podporovaný standard: Alexa Typ…
> 5 kusů skladem
-46 %
Chytré žárovky Amazon Basics E14, 2,4 GHz Wi-Fi: Není…
Značka: Amazon Basics. Speciální funkce: Měnící se barva. Příkon: 4,7 W. Ekvivalentní příkon žárovky: 40 W. Napětí: 230 V. Speciální funkce: Měnící se barva.…
3 kusy skladem
-50 %
Pěnová hadice Amazon Basics Snow s rychlospojkou 1/4 palce…
Materiál: Pěna. Značka: Amazon Basics. Rozměry položky D x Š x V: 16,5 x 8,5 x 30 cm. Vnější povrchová úprava: ABS, hliník, mosaz. Typ vstupního připojení:…
3 kusy skladem
-56 %
Chránič sedadla Amazon Basics AMZHMK-001
Chránič (potah) zadního sedadla v autě pro domácí zvířata Materiál: polyester Barva: černá Rozměry (D × V): cca 119,4 × 142,2 cm Chrání zadní sedadlo…
Poslední 2 kusy skladem
-74 %
Visací zámek Amazon Basics AB-PL111
Typ: visací zámek Na číselný kód Rozměry: 9 x 9.8 x 1.5 cm
> 5 kusů skladem
-68 %
Chytrá zásuvka Amazon Basics 2,4 GHz
Značka: Amazon Basics Barva: bílá Napětí: 240 Volty Materiál: Plastový Typ konektoru: Standardní evropská zásuvka (Schuko) Podporovaný standard:…
> 5 kusů skladem
-48 %
Prostěradlo AmazonBasics FTD-WHT-017 bílé
Materiál: Bavlna Délka prostěradla [cm]: 180 Šířka prostěradla [cm]: 200 Zapínání: bez zapínání, na gumu Barva: bílá
3 kusy skladem
-44 %
Amazon Basics tavné lepicí tyčinky, mini velikost (10,2 x…
Výrobce: Amazon. Číslo položky: NKK-006WS. Rozměry produktu: 10,16 x 0,69 x 0,69 cm; 3,97 gramu. Číslo modelu: NKK-006WS. Velikost: Balení po 100 kusech.…
Poslední 2 kusy skladem
-55 %
Chytrá zásuvka Amazon Basics, kompatibilní s Matter,…
Značka: Amazon Basics. UPC: 840324424744. Výrobce: Amazon. Země původu: Thajsko. GTIN: 840324424744. Název vzoru: Kompatibilní s materiálem Matter (vyžaduje…
> 5 kusů skladem
-45 %
Jídelní vidličky Amazon Basics
Materiál: kov Barva: stříbrná Počet ks v sadě: 12 Sada obsahuje: jídelní vidličku
4 kusy skladem
-70 %
Prostěradlo Amazon Basics FTD-BWH-005
Materiál: polyester, mikrovlákno Počet balení (dle výrobce): 1 Délka prostěradla [cm]: 200 Šířka prostěradla [cm]: 140 Zapínání: bez zapínání
> 5 kusů skladem
-39 %
Bezsáčkový vysavač Amazon Basics 1,7 l, kompaktní a lehký,…
Značka: Amazon Basics. Číslo modelu: VCS38A13L-B-*. Rozměry produktu: 38,99 x 24,31 x 30,99 cm; 5,43 kg. Kapacita: 1,7 litru. Výkon: 850 wattů. Počet nastavení…
Poslední kus skladem
-61 %
Sprchový závěs Amazon Basics 180x180
Rozměr: 180x180 cm Barva: rybí kost Materiál: 100% polyester
> 5 kusů skladem
-69 %
Prostěradlo AmazonBasics FTD-WHT-016 bílé
Materiál: bavlna Délka prostěradla [cm]: 200 Šířka prostěradla [cm]: 160 Vhodné na matraci s výškou 30 cm S elastickou gumou pro lepší uchycení matrace
3 kusy skladem
-51 %
Inteligentní LED žárovka Amazon Basics A60, změna barvy,…
Rozměry produktu: 6,5 x 6,5 x 12,39 cm; 86 gramů. Speciální aplikace: Doma nebo v kanceláři. Potřebné baterie: Ne Součásti balení: 1 x LED žárovka. Importovat…
4 kusy skladem
-43 %
Jídelní nože AmazonBasics 2088A-EU12DK
Maximální délka [cm]: 26.4 Počet ks v sadě: 12 Materiál: kov Sada obsahuje: jídelní nůž
Poslední kus skladem
-58 %
Tabule Amazon Basics 1548964542
Magnetická: ano Šířka [cm]: 150 Výška [cm]: 100
4 kusy skladem
-69 %
Vertikál. napařovač Amazon Basics ECB1001-GS
Model: ECB1001-GS Příkon [W]: 1500 Typ žehličky: napařovací Vodní nádržka: ano
> 5 kusů skladem
-63 %
LED žárovky AmazonBasics 929001253615
Barva světla: bílá Typ osvětlení: LED žárovka Barevná teplota: 2700 Světelný tok: 470 6 ks – Přesné množství ověřte ve stavu zboží Typ závitu/patice:…
3 kusy skladem
-77 %
LED žárovka AmazonBasics 929001251514
Barva světla: bílá Stmívatelné: Ano Typ osvětlení: LED žárovka Barevná teplota: 2700 Světelný tok: 806 Patice: E27 Počet balení (dle výrobce): 2…
> 5 kusů skladem
-80 %
Chytrá LED žárovka Amazon Basics A60 s vláknem,…
Výrobce: Amazon. Číslo položky: A60-Filament-E27-TW-EU-01-1PK. Rozměry balení: 14,5 x 7,7 x 7,5 cm; 39,4 gramů. Číslo modelu: A60-5CCTWB 6,5W 230V. Velikost:…
> 5 kusů skladem
-62 %
Krabička na klíče Amazon Basics, nástěnná, kombinovaná,…
Výrobce: Amazon. Číslo výrobku: SW-KS01-B. Rozměry produktu: 8,64 x 3,56 x 11,94 cm; 498,95 gramů Číslo modelu: SW-KS01-B. Velikost: 3,5 x 8,6 x 12 cm. Barva:…
> 5 kusů skladem
-54 %
Magnetická tabule Amazon Basics WB1925
Barva: bílá Rozměry: 27,9 x 35,6 cm Snadná montáž pomocí lepicích pěnových montážních podložek Součástí balení tabule, pěnové podložky, fixa, magnetky…
Poslední kus skladem
-70 %
Tlakový hrnec AmazonBasics
Materiál vnitřního povrchu: nerez Poklice: ano Objem: 4 l Počet balení (dle výrobce): 1 Průměr [cm]: 22 Výška [cm]: 16.5 Vhodné pro: plynový ohřev,…
> 5 kusů skladem
-55 %
Sendvičovač Amazon Basics 3 v 1 sendvičovač
Značka: Amazon Basics Požadované vlastnosti: Vyměnitelné plotýnky Barva: černá Materiál: Nerezová ocel Rozměry produktu: 23 x 23 x 10 cm Výkon: 700 w…
5 kusů skladem
-76 %
LED žárovky AmazonBasics GU10 5,5W 10 ks
S životností 15 000 hodin vydrží žárovka více než 13 let (na základě 3 hodin používání každý den) Poskytuje 345 lumenů světla okamžitě, bez čekání na zahřátí…
> 5 kusů skladem
-52 %
Čisticí kartáč z mikrovlákna Amazon Basics, pro čištění…
Značka: Amazon Basics. Barva: Šedá. Materiál rukojeti: Plast. Specifické použití produktu: Vozidlo, ráfek, kolo. Rozměry produktu: 42D x 8Š x 9V cm. Specifické…
Poslední 2 kusy skladem
-40 %
Sada nářadí Amazon Basics DS-JYAMZ0004
Model: DS-JYAMZ0004 Značka: Amazon Basics Počet kusů: 32 Materiál: ocel
Poslední kus skladem
-43 %
Magnetická tabule Amazon Basics WB1917
Barva: bílá Rozměry: 43,2 x 30,5 cm Hmotnost: 80 gramů Materiál: magnetická fólie Omyvatelná, magnetická bílá tabule s natištěným kalendářem Obsah…
Poslední kus skladem
-59 %
Pleny pro psy Amazon Basics Male wrap-S 30ks
Jednorázové psí plenky poskytují ochranu před inkontinencí, čůráním a značením Použití: v interiérech, venku i v autě Rozměry: 55,1 x 20,57 x 0,5 cm;…
> 5 kusů skladem
-68 %
Pleny pro psy AmazonBasics vel.M
Počet balení (dle výrobce): 1 Balení 30 jednorázových obvazů pro psy s obvodem pasu 45,7 až 60,7 cm Indikátor vlhkosti měnící barvu, abyste věděli, kdy je…
> 5 kusů skladem
-58 %
Pěnový pelíšek Amazon Basics pro psy a domácí mazlíčky s…
Doporučení plemene: Všechny velikosti plemen. Rozměry výrobku: 30 x 20 x 6,2 palce; 19,6 oz. Číslo modelu: ZJF-14-PH6091-5AM. Tvar výrobku: Pohovka. Výplňový…
Poslední 2 kusy skladem