Zjisti jak to funguje od Karla?

Hračky

Prodám i Vaše nepotřebné věci
OdKarla.cz

Bazar hraček

"Kdo si hraje nezlobí" - tohle rčení určitě dobře znáte. A nejspíš se vám u dětí potvrdilo. Zádrhel nastává, že když jsou hračky okoukané, dítěti chybí nové podněty a začíná se jich více či méně vybíravým způsobem dožadovat. Společné výlety do nejbližšího hračkářství se sice teoreticky nabízí jako řešení, my pro vás ale máme mnohem úspornější a přitom stejně přínosnou variantu - bazar hraček.

Co jednoho caparta už omrzelo, může jinému vykouzlit na tváři obrovský úsměv. A důvod k dobré náladě budete mít i vy, protože hračka z bazaru nezatíží váš rozpočet. Přitom si u nás vyberete z opravdu široké nabídky od hracích podložek a hopsadel pro nejmenší, přes autíčka a panenky, až po interaktivní hračky, společenské hry pro celou rodinu či stavebnice lego.

Nákupem v bazaru hraček si ušetříte slzavé údolí, které se spustí, když v obchodě už po několikáté zavrtíte hlavou, že "tohle prostě ne". Na nabízené produkty dáváme roční záruku a jako bonus možnost vrácení během 14 dnů. Napadá vás nějaký důvod, proč bazar hraček nevyzkoušet?

Současně vám stačí chvilka a snadno překliknete i do dalších zajímavých kategorií. U nás totiž levně nakoupíte i dětské oblečení.

A jestli se chystáte na cesty, nepodceňuje bezpečnost svého malého člena rodiny. Bazar autosedaček nabízí autosedačky a jejich příslušenství pro miminka i školáky.

Ti nejmenší navíc potřebují vlastní vozidlo. I na to jsme mysleli a v bazaru kočárků na vás čekají opravdu kvalitní kočárky ve výborném stavu včetně nejrůznějšího příslušenství.